Контробарський МихайлоОсобисті змагання проходили з 19 по 23 серпня 2017 року в ХДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради (м. Херсон, вул. Соборна, 18). Найсильніші визначались серед чоловіків, жінок, ветеранів (не молодше 55 років) та спортсменів 1998 року народження (до 19 років), 2001 р.н. (16), 2007 р.н. (10) та молодше, рівень майстерності яких – не нижче 1 спортивного розряду. Вид програми – класична гра.

ПPО ТУPНІP

Контробарський МихайлоОсобисті змагання проходили з 19 по 23 серпня 2017 року в ХДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради (м. Херсон, вул. Соборна, 18). Найсильніші визначалися серед чоловіків, жінок, ветеранів (не молодше 55 років) та спортсменів 1998 року народження (до 19 років), 2001 р.н. (16), 2007 р.н. (10) та молодше, рівень майстерності яких – не нижче 1 спортивного розряду. Вид програми – класична гра.

У Меморіалі онтробарського з шашок-100 приймали участь 26 спортсменів (19 чоловіків та 7 жінок) з 8-ми регіонів України. До Херсону приїхали учасники з: Дніпропетровської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей, а також з міста Києва та Республіки Крим.

СТАТТЯ

З 19 по 23 серпня у ХДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради проходив відкритий Кубок області серед чоловіків та жінок з шашок-100. Цей традиційний турнір проводиться у 12-й раз в пам’ять про засновника шашкового руху у Херсонський області – майстра спорту СРСР, судді всесоюзної категорії Михайла Романовича Контробарського.

Змагання є відкритими – в них беруть участь спортсмени з різних регіонів України. У цьому році на турнір приїхало 26 спортсменів із 8 регіонів країни: Дніпропетровської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей, АР Крим та міст Київ і Севастопіль. Серед учасників виступили 2 міжнародних гросмейстера, 2 майстра спорту України, кандидати у майстри спорту та першорозрядники.

Після 7 турів напруженої боротьби по швейцарській системі 12 очок з 14 можливих здобув одеський майстер спорту міжнародного класу Валерій Гребенкін, який і зайняв 1-е місце. Другу сходинку з 10-ти очками посів кандидат в майстри спорту з Херсону Кирило Полєвщиков. Третє місце серед чоловіків також у херсонського кандидата в майстри спорту – Юрія Ніценко.

Переможцем серед жінок стала майстер спорту міжнародного класу Альона Максимова. У 7-ми партіях спортсменка з Херсону здобула 10 очок. На другій позиції також херсонка – кандидат у майстри спорту Ксенія Яремчук (9 очок). Третє місце виборола кандидат в майстри спорту з Кам’янського (Дніпропетровської області) – Віра Попруга (8 очок).

Найсильнішими серед юніорів (спортсмени не старше 1998 р.н.) стали херсонські спортсмени: у хлопців – кандидат у майстри спорту Леонід Берніков (8 очок), у дівчат - першорозрядниця Алла Воробйова (7 очок).

Шашкісти Миколаївської області очолили перегони «молодших кадетів» (спортсмени не старше 2004 р.н.) і «юних надій» (спортсмени не старше 2007 р.н.). У хлопців найспритнішими виявився відповідно Ілля Котельников та Володимир Шарапов, а у дівчат – Єлизавета Осипова та Ганна Савун.

Не забули організатори і про ветеранів. Григорій Саєнко з Луганської області набравши 8 очок став переможцем серед найавторитетніших інтелектуалів.

У загальному заліку сім шашкістів, що посіли місця з 1-го по 7-ме, отримали грошові призи: В.Гребенкін, К.Полєвщиков, А.Максимова, Ю.Ніценко, К.Яремчук, Ю.Тимофєєв (мс, Київ), М.Яворський (1 розряд, Київ). Також переможці в усіх номінаціях нагороджені медалями та дипломами, а переможець у загальному заліку – кубком.

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

ПІДСУМКИ

ЧОЛОВІКИ

КЛАСИЧНА ГРА (19-23.08.2017, 26 учасників, контроль – 60 хв. + 1 хв.)

Чоловіки, 18 учасників

1. Гребенкін Валерій (Одеська обл.) – 12 очок з 14
2. Полєвщиков Кирило (м. Херсон, Херсонська обл.) – 10
3. Ніценко Юрій (Херсонська обл.) – 10

ЖІНКИ

КЛАСИЧНА ГРА (19-23.08.2017, 26 учасників, контроль – 60 хв. + 1 хв.)

Жінки, 8 учасниць

1. Максимова Альона (м. Херсон, Херсонська обл.) – 10 очок з 14
2. Яремчук Ксенія (м. Херсон, Херсонська обл.) – 9
3. Попруга Віра (м. Кам'янське, Дніпропетровська обл.) – 8

ЖЕPЕБКУВАННЯ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ

Round 7   23-08-2017
Полєвщиков Кирило	- Гребенкін Валерій	0-2	 
Тимофєєв Юрій		- Ніценко Юрій		1-1	 
Яремчук Ксенія		- Яворський Марк	1-1	 
Максимова Альона	- Котєльніков Ілля	2-0	 
Берніков Леонід		- Позняк Валентин	1-1	 
Павлов Віталій		- Осіпова Єлизавета	1-1	 
Солдатова Катерина	- Попруга Віра		0-2	 
Максимов Єгор		- Воробйова Алла	0-2	 
Жолондковський Волод	- Звонілов Сергій	0-2	 
Воробйов Денис		- Варнавський Вячеслав	0-2	 
Іванова Ангеліна	- Євдокімов Андрій	0-0 R
Шарапов Володимир	- Пивоварчук Денис	2-0	 
Савун Ганна		- Саєнко Григорій	2-0	 

Round 6   22-08-2017
Полєвщиков Кирило	- Максимова Альона	2-0	 
Гребенкін Валерій	- Яремчук Ксенія	2-0	 
Ніценко Юрій		- Берніков Леонід	2-0	 
Яворський Марк		- Максимов Єгор		2-0	 
Попруга Віра		- Саєнко Григорій	0-2	 
Котєльніков Ілля	- Позняк Валентин	1-1	 
Звонілов Сергій		- Тимофєєв Юрій		0-2	 
Варнавський Вячеслав	- Павлов Віталій	0-2	 
Євдокімов Андрій	- Солдатова Катерина	0-2	 
Воробйова Алла		- Жолондковський Волод	2-0	 
Осіпова Єлизавета	- Іванова Ангеліна	2-0	 
Пивоварчук Денис	- Воробйов Денис	0-2	 
Савун Ганна		- Шарапов Володимир	1-1	 

Round 5   22-08-2017
Яремчук Ксенія		- Полєвщиков Кирило	1-1	 
Позняк Валентин		- Максимова Альона	0-2	 
Гребенкін Валерій	- Попруга Віра		2-0	 
Берніков Леонід		- Звонілов Сергій	2-0	 
Ніценко Юрій		- Осіпова Єлизавета	2-0	 
Павлов Віталій		- Тимофєєв Юрій		0-2	 
Солдатова Катерина	- Яворський Марк	0-2	 
Саєнко Григорій		- Варнавський Вячеслав	2-0	 
Котєльніков Ілля	- Євдокімов Андрій	2-0	 
Максимов Єгор		- Іванова Ангеліна	2-0	 
Жолондковський Володимир- Пивоварчук Денис	2-0	 
Шарапов Володимир	- Воробйова Алла	0-2	 
Воробйов Денис		- Савун Ганна		2-0	 

Round 4   21-08-2017
Максимова Альона	- Гребенкін Валерій	1-1	 
Полєвщиков Кирило	- Ніценко Юрій		2-0	 
Звонілов Сергій		- Яремчук Ксенія	0-2	 
Попруга Віра		- Павлов Віталій	2-0	 
Позняк Валентин		- Максимов Єгор		2-0	 
Тимофєєв Юрій		- Берніков Леонід	1-1	 
Яворський Марк		- Саєнко Григорій	1-1	 
Осіпова Єлизавета	- Котєльніков Ілля	1-1	 
Пивоварчук Денис	- Солдатова Катерина	0-2	 
Варнавський Вячеслав	- Жолондковський Волод	2-0	 
Євдокімов Андрій	- Шарапов Володимир	2-0	 
Іванова Ангеліна	- Воробйов Денис	2-0	 
Воробйова Алла		- Савун Ганна		2-0	 

Round 3   20-08-2017
Яремчук Ксенія		- Максимова Альона	1-1	 
Ніценко Юрій		- Звонілов Сергій	1-1	 
Берніков Леонід		- Полєвщиков Кирило	0-2	 
Гребенкін Валерій	- Яворський Марк	2-0	 
Жолондковський Володимир- Попруга Віра		0-2	 
Максимов Єгор		- Євдокімов Андрій	2-0	 
Солдатова Катерина	- Позняк Валентин	0-2	 
Павлов Віталій		- Пивоварчук Денис	2-0	 
Котєльніков Ілля	- Шарапов Володимир	2-0	 
Саєнко Григорій		- Іванова Ангеліна	2-0	 
Воробйов Денис		- Осіпова Єлізавета	0-2	 
Тимофєєв Юрій		- Воробйова Алла	2-0	 
Савун Ганна		- Варнавський Вячеслав	0-2	 

Round 2   20-08-2017
Євдокімов Андрій	- Ніценко Юрій		0-2	 
Максимова Альона	- Солдатова Катерина	2-0	 
Попруга Віра		- Берніков Леонід	0-2	 
Позняк Валентин		- Яремчук Ксенія	0-2	 
Звонілов Сергій		- Саєнко Григорій	2-0	 
Осіпова Єлізавета	- Гребенкін Валерій	0-2	 
Полєвщиков Кирило	- Тимофєєв Юрій		2-0	 
Яворський Марк		- Котєльніков Ілля	2-0	 
Іванова Ангеліна	- Жолондковський Володимир0-2	 
Шарапов Володимир	- Воробйов Денис	1-1	 
Варнавський Вячеслав	- Максимов Єгор		0-2	 
Воробйова Алла		- Павлов Віталій	0-2	 
Пивоварчук Денис	- Савун Ганна		2-0	 

Round 1   19-08-2017
Гребенкін Валерій	- Іванова Ангеліна	1-1	 
Воробйов Денис		- Звонілов Сергій	0-2	 
Тимофєєв Юрій		- Яворський Марк	1-1	 
Котєльніков Ілля	- Полєвщиков Кирило	1-1	 
Ніценко Юрій		- Варнавський Вячеслав	2-0	 
Павлов Віталій		- Максимова Альона	0-2	 
Берніков Леонід		- Пивоварчук Денис	2-0	 
Савун Ганна		- Позняк Валентин	0-2	 
Саєнко Григорій		- Осіпова Єлізавета	1-1	 
Максимов Єгор		- Попруга Віра		0-2	 
Яремчук Ксенія		- Воробйова Алла	2-0	 
Солдатова Катерина	- Шарапов Володимир	2-0	 
Жолондковський Володимир- Євдокімов Андрій	0-2	 

ТАБЛИЦІ

ШАШКИ-100. МЕМОРІАЛ КОНТРОБАРСЬКОГО-2017. КЛАСИЧНА ГРА
м. Херсон, ш/ш клуб. 19-23 липня 2017 року.
Дорослі

ММЧМЖПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.РегіонЗв.MRSlhS-lS2l1234567
1 1.   Гребенкін Валерій 12 2540 07.09.1961 Одеська ГР   43 53   25/1 16/2 7/2 3/1 10/2 5/2 2/2
2 2.   Полєвщиков Кирило 10 2418 27.02.2002 Херсонська КМ   46 58   14/1 6/2 8/2 4/2 5/1 3/2 1/0
3   1. Максимова Альона 10 2367 18.06.1984 Херсонська ГР   41 53   15/2 18/2 5/1 1/1 9/2 2/0 14/2
4 3.   Ніценко Юрій 10 2395 15.02.1981 Херсонська КМ   37 47   19/2 22/2 13/1 2/0 16/2 8/2 6/1
5   2. Яремчук Ксенія 9 2274 20.09.2003 Херсонська КМ   45 57   12/2 9/2 3/1 13/2 2/1 1/0 7/1
6 4   Тимофєєв Юрій 9 2435 05.06.1966 м. Київ МС   42 52   7/1 2/0 12/2 8/1 15/2 13/2 4/1
7 5   Яворський Марк 9 2231 25.10.2002 м. Київ 1   39 51   6/1 14/2 1/0 11/1 18/2 17/2 5/1
8 6   Берніков Леонід 8 2358 13.09.1998 Херсонська КМ   42 52   26/2 10/2 2/0 6/1 13/2 4/0 9/1
9 7   Позняк Валентин 8 2306 09.12.1939 АР Крим КМ   36 46   24/2 5/0 18/2 17/2 3/0 14/1 8/1
10   3. Попруга Віра 8 2249 23.09.2003 Дніпропетровська КМ   35 47   17/2 8/0 21/2 15/2 1/0 11/0 18/2
11 8   Саєнко Григорій 8 2291 14.01.1945 Луганська 1   31 40   16/1 13/0 25/2 7/1 19/2 10/2 24/0
12   4 Воробйова Алла 8 2114 16.07.2000 Херсонська 1   30 39   5/0 15/0 6/0 24/2 23/2 21/2 17/2
13 9   Звонілов Сергій 7 2473 26.11.1965 Миколаївська МС   39 49   20/2 11/2 4/1 5/0 8/0 6/0 21/2
14 10   Котєльніков Ілля 7 2228 01.01.2007 Миколаївська 1   38 48 44 2/1 7/0 23/2 16/1 22/2 9/1 3/0
15 11   Павлов Віталій 7 2199 28.01.1950 АР Крим КМ   38 48 42 3/0 12/2 26/2 10/0 6/0 19/2 16/1
16   5 Осіпова Єлизавета 7 2173 14.04.2004 Миколаївська 1   37 49   11/1 1/0 20/2 14/1 4/0 25/2 15/1
17 12   Максимов Єгор 6 2118 15.12.2006 Херсонська 1   34 43   10/0 19/2 22/2 9/0 25/2 7/0 12/0
18   6 Солдатова Катерина 6 2094 05.02.1971 Херсонська 1   33 43   23/2 3/0 9/0 26/2 7/0 22/2 10/0
19 13   Варнавський Вячеслав 6 2214 22.09.2005 Херсонська 1   30 40   4/0 17/0 24/2 21/2 11/0 15/0 20/2
20 14   Воробйов Денис 5 2250   Херсонська 1   23 30   13/0 23/1 16/0 25/0 24/2 26/2 19/0
21 15   Жолондковський Володимир 4 2250   м. Севастопіль 1   28 36   22/0 25/2 10/0 19/0 26/2 12/0 13/0
22 16   Євдокімов Андрій 4 2250   Херсонська 1   27 37   21/2 4/0 17/0 23/2 14/0 18/0 25/0
23 17   Шарапов Володимир 4 2250   Миколаївська 1   25 33   18/0 20/1 14/0 22/0 12/0 24/1 26/2
24   7 Савун Ганна 3 2150   Миколаївська 1 31 39   9/0 26/0 19/0 12/0 20/0 23/1 11/2
25   8 Іванова Ангеліна 3 2150   Херсонська 1 30 42   1/1 21/0 11/0 20/2 17/0 16/0 22/0
26 18   Пивоварчук Денис 2 2186 23.06.2008 Херсонська 1   26 34   8/0 24/2 15/0 18/0 21/0 20/0 23/0

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО