ПPО ТУPНІP

Змагання пройшли з 9 по 16 листопада 2017 року в м. Дніпро за адресою: комунальне підприємство «Міський шахово-шашковий клуб ім. Й.С.Уріха», вул. Володимира Вернадського, 27). Дорослі спортсмени визначили чемпіона та чемпіонку України серед чоловіків та жінок (окремо). Змагання – особисті. Вид програми – класична гра.

У фіналі чемпіонату України з шашок-64 приймають участь 22 спортсмени (12 чоловіків та 10 жінок) з 5-ти регіонів України. До Дніпра приїхали учасники з: Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Херсонської областей, а також з міста Києва.

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

ПІДСУМКИ

ЧОЛОВІКИ

КЛАСИЧНА ГРА (09-16.11.2017, 22 учасника, контроль – 45 хв. + 15 сек.)

Чоловіки, 12 учасників

1. Антонович Владислав (м. Дніпро, Дніпропетровська область) – 16 очок з 22
2. Шепель Фелікс (м. Дніпро, Дніпропетровська область) – 16
3. Гребенкін Валерій (Одеська область) – 13

ЖІНКИ

КЛАСИЧНА ГРА (09-16.11.2017, 22 учасника, контроль – 45 хв. + 15 хв.)

Жінки, 10 учасниць

1. Макаренкова Юлія (м. Харків, Харківська область) – 15 очок з 18
2. Коротка Олена (м. Кам'янське, Дніпропетровська область) – 14
3. Зайцева Тетяна (м. Київ) – 13

ЖЕPЕБКУВАННЯ

ЧОЛОВІКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЧОЛОВІКІВ

Round 1, 09-11-2017, 16:00
Панченков Богдан	- Новицький Вячеслав	1-1	 
Ципес Леонід		- Панченко Анатолій	2-0	 
Гребенкін Валерій	- Антонович Владислав	1-1	 
Обелець Максим		- Шнейдер Олександр	1-1	 
Звонарьов Геннадій	- Івашко Євген		0-2	 
Бойко Сергій		- Шепель Фелікс		1-1	 
 
Round 2, 10-11-2017, 10:00
Панченков Богдан	- Ципес Леонід		1-1	 
Івашко Євген		- Бойко Сергій		1-1	 
Шнейдер Олександр	- Звонарьов Геннадій	0-2	 
Антонович Владислав	- Обелець Максим	1-1	 
Панченко Анатолій	- Гребенкін Валерій	0-2	 
Новицький Вячеслав	- Шепель Фелікс		0-2	 
 
Round 3, 10-11-2017, 15:00
Ципес Леонід		- Новицький Вячеслав	0-2	 
Гребенкін Валерій	- Панченков Богдан	1-1	 
Обелець Максим		- Панченко Анатолій	1-1	 
Звонарьов Геннадій	- Антонович Владислав	1-1	 
Бойко Сергій		- Шнейдер Олександр	0-2	 
Шепель Фелікс		- Івашко Євген		1-1	 
 
Round 4, 11-11-2017, 10:00
Панченков Богдан	- Обелець Максим	1-1	 
Ципес Леонід		- Гребенкін Валерій	1-1	 
Шнейдер Олександр	- Шепель Фелікс		0-2	 
Антонович Владислав	- Бойко Сергій		2-0	 
Панченко Анатолій	- Звонарьов Геннадій	0-2	 
Новицький Вячеслав	- Івашко Євген		1-1	 
 
Round 5, 12-11-2017, 14:00
Гребенкін Валерій	- Новицький Вячеслав	1-1	 
Обелець Максим		- Ципес Леонід		2-0	 
Звонарьов Геннадій	- Панченков Богдан	1-1	 
Бойко Сергій		- Панченко Анатолій	1-1	 
Шепель Фелікс		- Антонович Владислав	1-1	 
Івашко Євген		- Шнейдер Олександр	1-1	 
 
Round 6, 13-11-2017, 10:00
Панченков Богдан	- Бойко Сергій		1-1	 
Ципес Леонід		- Звонарьов Геннадій	2-0	 
Гребенкін Валерій	- Обелець Максим	1-1	 
Антонович Владислав	- Івашко Євген		2-0	 
Панченко Анатолій	- Шепель Фелікс		0-2 R	 
Новицький Вячеслав	- Шнейдер Олександр	1-1	 
 
Round 7, 13-11-2017, 15:00
Обелець Максим		- Новицький Вячеслав	1-1	 
Звонарьов Геннадій	- Гребенкін Валерій	1-1	 
Бойко Сергій		- Ципес Леонід		2-0	 
Шепель Фелікс		- Панченков Богдан	2-0	 
Івашко Євген		- Панченко Анатолій	2-0	 
Шнейдер Олександр	- Антонович Владислав	1-1	 
 
Round 8, 14-11-2017, 10:00
Панченков Богдан	- Івашко Євген		1-1	 
Ципес Леонід		- Шепель Фелікс		1-1	 
Гребенкін Валерій	- Бойко Сергій		1-1	 
Обелець Максим		- Звонарьов Геннадій	1-1	 
Панченко Анатолій	- Шнейдер Олександр	2-0	 
Новицький Вячеслав	- Антонович Владислав	0-2	 
 
Round 9, 15-11-2017, 10:00
Звонарьов Геннадій	- Новицький Вячеслав	2-0	 
Бойко Сергій		- Обелець Максим	1-1	 
Шепель Фелікс		- Гребенкін Валерій	1-1	 
Івашко Євген		- Ципес Леонід		2-0	 
Шнейдер Олександр	- Панченков Богдан	2-0	 
Антонович Владислав	- Панченко Анатолій	2-0	 
 
Round 10, 15-11-2017, 15:00
Панченков Богдан	- Антонович Владислав	1-1	 
Ципес Леонід		- Шнейдер Олександр	2-0	 
Гребенкін Валерій	- Івашко Євген		1-1	 
Обелець Максим		- Шепель Фелікс		0-2	 
Звонарьов Геннадій	- Бойко Сергій		1-1	 
Новицький Вячеслав	- Панченко Анатолій	2-0	 
 
Round 11, 16-11-2017, 10:00
Бойко Сергій		- Новицький Вячеслав	1-1	 
Шепель Фелікс		- Звонарьов Геннадій	1-1	 
Івашко Євген		- Обелець Максим	1-1	 
Шнейдер Олександр	- Гребенкін Валерій	0-2	 
Антонович Владислав	- Ципес Леонід		2-0	 
Панченко Анатолій	- Панченков Богдан	1-1

ЖІНКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЖІНОК

Round 1, 09-11-2017, 16:00
Губарєва Альона	- Рейніш Ольга		1-1	 
Коротка Олена	- Зайцева Тетяна	1-1	 
Коротка Дар'я	- Губарєва Ольга	1-1	 
Коротіна Лілія	- Макаренкова Юлія	0-2	 
Люліна Юлія	- Олексієнко Лідія	0-2	 
 
Round 2, 10-11-2017, 10:00
Губарєва Альона	- Коротка Олена		0-2	 
Макаренкова Юлія- Люліна Юлія		2-0	 
Губарєва Ольга	- Коротіна Лілія	2-0	 
Зайцева Тетяна	- Коротка Дар'я		2-0	 
Рейніш Ольга	- Олексієнко Лідія	1-1	 
 
Round 3, 10-11-2017, 15:00
Коротка Олена	- Рейніш Ольга		1-1	 
Коротка Дар'я	- Губарєва Альона	0-2	 
Коротіна Лілія	- Зайцева Тетяна	0-2	 
Люліна Юлія	- Губарєва Ольга	0-2	 
Олексієнко Лідія- Макаренкова Юлія	1-1	 
 
Round 4, 11-11-2017, 10:00
Губарєва Альона	- Коротіна Лілія	2-0	 
Коротка Олена	- Коротка Дар'я	 	2-0
Губарєва Ольга	- Олексієнко Лідія	2-0	 
Зайцева Тетяна	- Люліна Юлія		2-0	 
Рейніш Ольга	- Макаренкова Юлія	0-2	 
 
Round 5, 12-11-2017, 14:00
Коротка Дар'я	- Рейніш Ольга		0-2	 
Коротіна Лілія	- Коротка Олена		0-2	 
Люліна Юлія	- Губарєва Альона	1-1	 
Олексієнко Лідія- Зайцева Тетяна	0-2	 
Макаренкова Юлія- Губарєва Ольга	1-1	 
 
Round 6, 13-11-2017, 10:00
Губарєва Альона	- Олексієнко Лідія	1-1	 
Коротка Олена	- Люліна Юлія		2-0	 
Коротка Дар'я	- Коротіна Лілія	1-1	 
Зайцева Тетяна	- Макаренкова Юлія	0-2	 
Рейніш Ольга	- Губарєва Ольга	1-1	 
 
Round 7, 14-11-2017, 10:00
Коротіна Лілія	- Рейніш Ольга		0-2	 
Люліна Юлія	- Коротка Дар'я		0-2	 
Олексієнко Лідія- Коротка Олена		0-2	 
Макаренкова Юлія- Губарєва Альона	2-0	 
Губарєва Ольга	- Зайцева Тетяна	1-1	 
 
Round 8, 15-11-2017, 10:00
Губарєва Альона	- Губарєва Ольга	1-1	 
Коротка Олена	- Макаренкова Юлія	1-1	 
Коротка Дар'я	- Олексієнко Лідія	0-2	 
Коротіна Лілія	- Люліна Юлія		0-2	 
Рейніш Ольга	- Зайцева Тетяна	1-1	 
 
Round 9, 16-11-2017, 10:00
Люліна Юлія	- Рейніш Ольга		0-2	 
Олексієнко Лідія- Коротіна Лілія	2-0	 
Макаренкова Юлія- Коротка Дар'я		2-0	 
Губарєва Ольга	- Коротка Олена		1-1	 
Зайцева Тетяна	- Губарєва Альона	2-0

ТАБЛИЦІ

ЧОЛОВІКИ

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2017. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Й.С.Уріха. 9-16 листопада 2017 року.
Дорослі. Чоловіки

МПрізвище та ім'яОMRShmРейт.Д.н.ОбластьЗв.ІВНП123456789101112
Антонович Владислав 16 2/1 47 2586 29.10.1991 Дніпропетровська МС 11 5 6 0 1 1 2 1 1 2 2 1 2 1 2
Шепель Фелікс 16 1/1 38 2616 10.08.1999 Дніпропетровська МС 11 5 6 0 1 1 1 1 2 1 2 2 1 2 +
Гребенкін Валерій 13 4/1 13 2635 07.09.1961 Херсонська ГР 11 2 9 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2
4 Івашко Євген 13 3/1 10 2672 19.09.1974 Дніпропетровська МС 11 3 7 1 0 1 1 2 1 1 1 1 2 1 2
5 Звонарьов Геннадій 12     2635 01.08.1975 Запорізька МС 11 3 6 2 1 1 1 0 1 1 2 1 0 2 2
6 Обелець Максим 11     2596 12.10.1987 Харківська МС 11 1 9 1 1 0 1 1 1 1 1 1 2 1 1
7 Бойко Сергій 10 8/1 -15 2634 29.05.1958 Харківська ГР 11 1 8 2 0 1 1 1 1 1 1 1 2 0 1
8 Новицький Вячеслав 10 7/1 -30 2564 23.07.1995 Харківська МС 11 2 6 3 0 0 1 1 0 1 1 1 2 1 2
9 Панченков Богдан 9 10/1 -24 2581 13.01.1995 Запорізька МС 11 0 9 2 1 0 1 1 1 1 1 1 1 0 1
10 Ципес Леонід 9 9/1 -47 2512 14.07.1941 Харківська МС 11 3 3 5 0 1 1 0 2 0 0 0 1 2 2
11 Шнейдер Олександр 8     2423 11.09.2002 Дніпропетровська КМ 11 2 4 5 1 0 0 1 0 1 2 1 2 0 0
12 Панченко Анатолій 5     2586 24.06.1983 Дніпропетровська МС 11 1 3 7 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2

ЖІНКИ

ШАШКИ-64. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2017. КЛАСИЧНА ГРА
м. Дніпро, ш/ш клуб ім. Й.С.Уріха. 9-16 листопада 2017 року.
Дорослі. Жінки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.ОбластьЗв.ІВНП12345678910
Макаренкова Юлія 15 2597 02.09.1973 Харківська ГР 9 6 3 0 1 2 1 2 1 2 2 2 2
Коротка Олена 14 2604 10.02.1983 Дніпропетровська ГР 9 5 4 0 1 1 1 1 2 2 2 2 2
Зайцева Тетяна 13 2437 24.02.1998 м. Київ МС 9 5 3 1 0 1 1 1 2 2 2 2 2
4 Губарєва Ольга 12 2398 25.09.1994 Дніпропетровська КМ 9 3 6 0 1 1 1 1 2 1 1 2 2
5 Рейніш Ольга 11 2492 16.09.1965 м. Київ МС 9 3 5 1 0 1 1 1 1 1 2 2 2
6 Олексієнко Лідія 9 2377 18.10.1990 Харківська МС 9 3 3 3 1 0 0 0 1 1 2 2 2
7 Губарєва Альона 8 2307 21.08.1991 Дніпропетровська КМ 9 2 4 3 0 0 0 1 1 1 2 1 2
8 Коротка Дар'я 4 2310 26.02.2001 Дніпропетровська КМ 9 1 2 6 0 0 0 1 0 0 0 2 1
9 Люліна Юлія 3 2194 22.08.2001 Харківська 1 9 1 1 7 0 0 0 0 0 0 1 0 2
10 Коротіна Лілія 1 2157 11.01.2002 Харківська 1 9 0 1 8 0 0 0 0 0 0 0 1 0

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО

ВІДКPИТТЯ