ПPО ТУPНІP

Змагання пройшли з 2 по 3 грудня 2017 року у Вінниці за адресою: МДЮСШ №6, вул. Театральна, 24. Молодь визначала чемпіонів та призерів регіону серед хлопців та дівчат у 6-ти вікових категоріях: серед молоді (1992-1998 р.н), юніорів (1999-2001 р.н.), кадетів (2002-2004 р.н.), молодших кадетів (2005-2007 р.н.), юних надій (2008-2009 р.н.), молодших надiй (2010 р.н. та молодше). Змагання – особисті. Вид програми – ??? гра.

У чемпіонаті Вінницької області з шашок-100 прийняли участь 67-ри спортсменів з Бершаді, Вінниці, Гайсина та Калинівки.

ПІДСУМКИ

ХЛОПЦІ

??? ГРА (02-03.12.2017, 67 учасників, контроль – ?? хв.)

Хлопці, ?? учасників

Молодь (1992-1998 р.н.)

1. Луценко Віталій (Вінниця)
2. Слободяник Денис (Гайсин)
3. Дмитро Красиленко (Бершадь)

Юніори (1999-2001 р.н.)

1. Ярослав Герус (Вінниця)
2. Олексій Опанасюк (Вінниця)
3. Кирило Леонов (Вінниця)

Кадети (2002-2004 р.н.)

1. Михайло Батунін (Вінниця)
2. Арсен Цвіток (Вінниця)
3. Костянтин Олійник (Вінниця)

Молодші кадети (2005-2007 р.н.)

1. Павло Жолоб (Вінниця)
2. Лев Леонтьєв (Вінниця)
3. Олександр Бондар (Калинівка)

Юні надії (2008-2009 р.н.)

1. Владислав Сінько (Вінниця)
2. Владислав Боднар (Вінниця)
3. Сергій Ларюшкін (Вінниця)

Молодші надії (2010 р.н. та молодше)

1. Дмитро Козачок (Калинівка)
2. Єгор Стенжицький (Калинівка)
3. Михайло Яковлєв (Вінниця)

ДІВЧАТА

??? ГРА (02-03.12.2017, 67 учасників, контроль – ?? хв.)

Дівчата, ?? учасниць

Молодь (1992-1998 р.н.)

1. Грабчак Катерина (Бершадь)
2. Діана Салганік (Бершадь)
3. Катерина Безкровна (Вінниця)

Юніори (1999-2001 р.н.)

1. Анастасія Дунаєвська (Бершадь)
2. Наталя Дика (Калинівка)
3. Тетяна Красиленко (Бершадь)

Кадети (2002-2004 р.н.)

1. Діана Гайдай (Вінниця)
2. Марія Матюхова (Вінниця)
3. Анна Безе (Вінниця)

Молодші кадети (2005-2007 р.н.)

1. Єлизавета Клікунова (Вінниця)
2. Єлизавета Андрєєва (Вінниця)
3. Лейла Юсіфзаде (Вінниця)

Юні надії (2008-2009 р.н.)

1. Софія Петровська (Вінниця)
2. Софія Ткачук (Калинівка)
3. Соломія Петровська (Вінниця)

Молодші надії (2010 р.н. та молодше)

1. Анна Дубіцька (Калинівка)
2. Вероніка Дубок (Вінниця)
3. Наталія Гордійчук (Калинівка)

ТАБЛИЦЯ

B8

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Молодші надії, хлопці (2010 р.н. та молодше)

МПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто12345678
1. Козачок Дмитро 14 2010 3 Калинівка 2 2 2 2 2 2 2
2. Стенжицький Єгор 10 2011 4 Калинівка 0 1 2 1 2 2 2
3. Яковлев Михайло 9 2010 3 Вінниця 0 1 2 0 2 2 2
4 Батруков Денис 8 2012 4 Вінниця 0 0 0 2 2 2 2
5 Білошкуський Владислав 8 2010 3 Вінниця 0 1 2 0 1 2 2
6 Недяк Матвій 5 2010 3 Вінниця 0 0 0 0 1 2 2
7 Дем'янов Артем 2 2011 3 Вінниця 0 0 0 0 0 0 2
8 Радзієвський Артем 0 2010 4 Вінниця 0 0 0 0 0 0 0

G8

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Молодші надії, дівчата (2010 р.н. та молодше)

МПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто123456
1. Дубіцька Анна 10 2010 4 Калинівка 2 2 2 2 2
2. Дубок Вероніка 8 2010 3 Вінниця 0 2 2 2 2
3. Гордійчук Наталія 5 2010 4 Калинівка 0 0 2 1 2
4 Мельник Таїсія 4 2010 4 Калинівка 0 0 0 2 2
5 Таратухіна Анна 3 2010 3 Калинівка 0 0 1 0 2
6 Шишина Марія 0 2010 3 Вінниця 0 0 0 0 0

B10

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Юні надії, хлопці (2008 р.н. та молодше)

МПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто123456789
1. Сінько Владислав 17 2009 3 Вінниця 2 1 2 2 2 2 2 2
2. Боднар Владислав 16 2008 2 Вінниця 0 2 2 2 2 2 2 2
3. Ларюшкін Сергій 13 2008 2 Вінниця 1 0 2 2 0 2 2 2
4 Курдявцев Максим 10 2008 3 Вінниця 0 0 0 0 2 2 2 2
5 Поплавський Артем 8 2009 2 Калиінвка 0 0 0 2 2 2 0 0
6 Юсіфзаде Алі 8 2009 3 Вінниця 0 0 2 0 0 1 1 2
7 Синюшко Назар 7 2008 3 Калинівка 0 0 0 0 0 1 2 2
8 Гнатюк Давид 7 2009 3 Калинівка 0 0 0 0 2 1 0 2
9 Шишин Дмитро 4 2008 3 Вінниця 0 0 0 0 2 0 0 0

G10

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Юні надії, дівчата (2008 р.н. та молодше)

МПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто123456
1. Петровська Софія 10 2009 3 Вінниця 2 2 2 2 2
2. Ткачук Софія 8 2009 4 Калинівка 0 2 2 2 2
3. Петровська Соломія 6 2009 3 Вінниця 0 0 2 2 2
4 Пчелинцева Мілана 4 2008 3 Вінниця 0 0 0 2 2
5 Луценко Софія 2 2009 3 Вінниця 0 0 0 0 2
6 Гайдай Ангеліна 0 2009 3 Вінниця 0 0 0 0 0

B13

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Молодші кадети, хлопці (2005 р.н. та молодше)

МПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто1234567
1. Жолоб Павло 14 2007 1 Вінниця 2 2 2 2 2 2
2. Леонтьєв Лев 12 2007 1 Вінниця 0 2 2 2 2 2
3. Бондар Олександр 8 2007 2 Калинівка 0 0 2 2 0 2
4 Зотов Євген 7 2006 2 Вінниця 0 0 0 1 2 2
5 Чорній Руслан 6 2006 3 Вінниця 0 0 0 1 2 1
6 Домбровський Олег 5 2006 3 Вінниця 0 0 2 0 0 1
7 Візнюк Іван 4 2005 3 Вінниця 0 0 0 0 1 1

G13

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Молодші кадети, дівчата (2005 р.н. та молодше)

МПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто12345
1. Клікунова Єлизавета 10 2006 3 Вінниця 2 2 2 2
2. Андрєєва Єлизавета 8 2007 3 Вінниця 0 2 2 2
3. Юсіфзаде Лейла 6 2007 3 Вінниця 0 0 2 2
4-5 Кузьмич Анастасія 3 2006 3 Вінниця 0 0 0 1
4-5 Яковлєва Анна 3 2005 3 Вінниця 0 0 0 1

B16

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Кадети, хлопці (2002 р.н. та молодше)

МПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто1234567
1. Батунін Михайло 13 2004 1 Вінниця 2 2 2 1 2 2
2. Цвіток Арсен 10 2004 2 Вінниця 0 0 2 2 2 2
3. Олійник Костянтин 8 2003 2 Вінниця 0 2 2 0 0 2
4 Головін Павло 8 2004 2 Вінниця 0 0 0 2 2 2
5 Ціхановський Петро 7 2004 1 Калинівка 1 0 2 0 1 1
6 Івчук Андрій 6 2002 1 Вінниця 0 0 2 0 1 1
7 Яковчук Андрій 4 2004 2 Вінниця 0 0 0 0 1 1

G16

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Кадети, дівчата (2002 р.н. та молодше)

МПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто12345
1. Гайдай Діана 9 2003 2 Вінниця 1 2 2 2
2. Матюхова Марія 8 2004 1 Вінниця 1 1 2 2
3. Безе Анна 7 2003 1 Калинівка 0 1 2 2
4 Шестакова Юлія 4 2003 3 Вінниця 0 0 0 2
5 Данилова Юлія 2 2003 3 Вінниця 0 0 0 0

B19

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Юніори, хлопці (1999 р.н. та молодше)

МПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто12345
1. Герус Ярослав 9 2000 км Вінниця 1 2 2 2
2. Опанасюк Олексій 8 2000 1 Вінниця 1 1 2 2
3. Леонов Кирило 7 2000 км Вінниця 0 1 2 2
4 Луценко Антон 4 2000 1 Вінниця 0 0 0 2
5 Пчелинцев Владислав 2 2001 1 Вінниця 0 0 0 0

G19-G26

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Юніори та Молодь, дівчата (1999 р.н. та молодше)

МЮПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто123456
1 1.   Грабчак Катерина 10 1997 1 Бершадь 1 2 2 2 2
2   1. Дунаєвська Анастасія 10 1999 1 Бершадь 1 2 2 2 2
3   2. Дика Наталя 6 2000 1 Калинівка 0 0 2 2 2
4 2.   Салганік Діана 4 1996 2 Бершадь 0 0 0 2 2
5   3. Красиленко Тетяна 2 1999 3 Бершадь 0 0 0 0 2
6 3.   Безкровна Катерина 0 1995 3 Вінниця 0 0 0 0 0

B26

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2017. ??? ГРА
м. Вінниця, МДЮСШ №6. 2-3 грудня 2017 року.
Молодь, хлопці (1992 р.н. та молодше)

МПрізвище та ім'яОР.н.Роз.Місто123
1. Луценко Віталій 4 1994 км Вінниця 2 2
2. Слободяник Денис 2 1996 1 Гайсин 0 2
3. Красиленко Дмитро 0 1996 2 Бершадь 0 0