ПPО ТУPНІP

Змагання проходили з 17 по 24 грудня 2017 року в м. Херсон за адресою: ДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради, вул. Соборна, 18. Дорослі спортсмени, які пройшли відбір, у складі 20 осіб визначали чемпіона та чемпіонку України серед чоловіків та жінок (окремо). Змагання – особисті. Вид програми – класична гра.

У фіналі чемпіонату України з шашок-100 приймали участь 20 спортсменів (10 чоловіків та 10 жінок) з 9-ти регіонів України. До Херсону приїхали учасники з: Вінницької (1), Дніпропетровської (3), Запорізької (1), Івано-Франківської (3), Одеської (2), Полтавської (1), Харківської (7), Херсонської (1) областей, а також з міста Києва (1).

PЕГЛАМЕНТ

Регламент

ПІДСУМКИ

ЧОЛОВІКИ

КЛАСИЧНА ГРА (17-24.12.2017, 20 учасників, контроль – 80 хв. + 1 хв.)

Чоловіки, 10 учасників

1. ??? – ?? очок з 18
2. ??? – ??
3. ??? – ??

ЖІНКИ

КЛАСИЧНА ГРА (17-24.12.2017, 20 учасників, контроль – 80 хв. + 1 хв.)

Жінки, 10 учасниць

1. ??? – ?? очок з 18
2. ??? – ??
3. ??? – ??

ЖЕPЕБКУВАННЯ

ЧОЛОВІКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЧОЛОВІКІВ

Round 1, 17-12-2017, 16:00
Антонович Владислав	- Ципес Леонід		1-1 	 
Слава Орест		- Гребенкін Валерій	1-1 	 
Рукін Богдан		- Оприщенко Максим	0-2 	 
Пікіняр Василь		- Полєвщиков Кирило	2-0 	 

Round 2, 18-12-2017, 10:00
Антонович Владислав	- Слава Орест		1-1 	 
Полєвщиков Кирило	- Лебедь Андрій		1-1 	 
Оприщенко Максим	- Пікіняр Василь	2-0 	 
Гребенкін Валерій	- Рукін Богдан		1-1 	 

Round 3, 19-12-2017, 10:00
Слава Орест		- Ципес Леонід		1-1	 
Рукін Богдан		- Антонович Владислав	0-2	 
Пікіняр Василь		- Гребенкін Валерій	1-1	 
Лебедь Андрій		- Оприщенко Максим	1-1	 
Іванов Артем		- Полєвщиков Кирило	2-0	 

Round 4, 19-12-2017, 15:30
Антонович Владислав	- Пікіняр Василь	1-1	 
Слава Орест		- Рукін Богдан		2-0	 
Оприщенко Максим	- Іванов Артем		1-1	 
Гребенкін Валерій	- Лебедь Андрій		0-2	 
Ципес Леонід		- Полєвщиков Кирило	1-1	 

Round 5, 20-12-2017, 10:00
Рукін Богдан		- Ципес Леонід		0-2 	 
Пікіняр Василь		- Слава Орест		1-1 	 
Лебедь Андрій		- Антонович Владислав	0-2 	 
Іванов Артем		- Гребенкін Валерій	2-0 	 
Полєвщиков Кирило	- Оприщенко Максим	1-1 	 

Round 1, 20-12-2017, 15:30
Лебедь Андрій		- Іванов Артем		0-2 	 

Round 6, 21-12-2017, 10:00
Антонович Владислав	- Іванов Артем		 - 	 
Слава Орест		- Лебедь Андрій		 - 	 
Рукін Богдан		- Пікіняр Василь	 - 	 
Гребенкін Валерій	- Полєвщиков Кирило	 - 	 
Ципес Леонід		- Оприщенко Максим	 - 	 

Round 2, 18-12-2017, 15:30
Ципес Леонід		- Іванов Артем		 - 	 

Round 7, 22-12-2017, 10:00
Пікіняр Василь		- Ципес Леонід		 - 	 
Лебедь Андрій		- Рукін Богдан		 - 	 
Іванов Артем		- Слава Орест		 - 	 
Полєвщиков Кирило	- Антонович Владислав	 - 	 
Оприщенко Максим	- Гребенкін Валерій	 - 	 

Round 8, 23-12-2017, 10:00
Антонович Владислав	- Оприщенко Максим	 - 	 
Слава Орест		- Полєвщиков Кирило	 - 	 
Рукін Богдан		- Іванов Артем		 - 	 
Пікіняр Василь		- Лебедь Андрій		 - 	 
Ципес Леонід		- Гребенкін Валерій	 - 	 

Round 9, 24-12-2017, 10:00
Лебедь Андрій		- Ципес Леонід		 - 	 
Іванов Артем		- Пікіняр Василь	 - 	 
Полєвщиков Кирило	- Рукін Богдан		 - 	 
Оприщенко Максим	- Слава Орест		 - 	 
Гребенкін Валерій	- Антонович Владислав	 - 	 

ЖІНКИ

ЖЕРЕБКУВАННЯ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЖІНОК

Round 1, 17-12-2017, 16:00
Балтажи Ірина		- Макаренкова Юлія	0-2	 
Попруга Віра		- Мосієнко Дарина	0-2 	 
Балтажи Ольга		- Рейніш Ольга		2-0	 
Олексієнко Лідія	- Кунавкіна Катерина	1-1	 
Чебукіна Ірина		- Мотричко Вікторія	0-2	 

Round 2, 18-12-2017, 10:00
Балтажи Ірина		- Попруга Віра		0-2	 
Кунавкіна Катерина	- Чебукіна Ірина	0-2	 
Рейніш Ольга		- Олексієнко Лідія	1-1	 
Мосієнко Дарина		- Балтажи Ольга		0-2	 
Макаренкова Юлія	- Мотричко Вікторія	0-2	 

Round 3, 19-12-2017, 10:00
Попруга Віра		- Макаренкова Юлія	1-1	 
Балтажи Ольга		- Балтажи Ірина		2-0	 
Олексієнко Лідія	- Мосієнко Дарина	1-1	 
Чебукіна Ірина		- Рейніш Ольга		1-1	 
Мотричко Вікторія	- Кунавкіна Катерина	2-0	 

Round 4, 19-12-2017, 15:30
Балтажи Ірина		- Олексієнко Лідія	1-1	 
Попруга Віра		- Балтажи Ольга		1-1	 
Рейніш Ольга		- Мотричко Вікторія	0-2	 
Мосієнко Дарина		- Чебукіна Ірина	0-2	 
Макаренкова Юлія	- Кунавкіна Катерина	2-0	 

Round 5, 20-12-2017, 10:00
Балтажи Ольга		- Макаренкова Юлія	2-0 	 
Олексієнко Лідія	- Попруга Віра		1-1 	 
Чебукіна Ірина		- Балтажи Ірина		2-0 	 
Мотричко Вікторія	- Мосієнко Дарина	1-1 	 
Кунавкіна Катерина	- Рейніш Ольга		0-2 	 

Round 6, 21-12-2017, 10:00
Балтажи Ірина		- Мотричко Вікторія	 - 	 
Попруга Віра		- Чебукіна Ірина	 - 	 
Балтажи Ольга		- Олексієнко Лідія	 - 	 
Мосієнко Дарина		- Кунавкіна Катерина	 - 	 
Макаренкова Юлія	- Рейніш Ольга		 - 	 

Round 7, 22-12-2017, 10:00
Олексієнко Лідія	- Макаренкова Юлія	 - 	 
Чебукіна Ірина		- Балтажи Ольга		 - 	 
Мотричко Вікторія	- Попруга Віра		 - 	 
Кунавкіна Катерина	- Балтажи Ірина		 - 	 
Рейніш Ольга		- Мосієнко Дарина	 - 	 

Round 8, 23-12-2017, 10:00
Балтажи Ірина		- Рейніш Ольга		 - 	 
Попруга Віра		- Кунавкіна Катерина	 - 	 
Балтажи Ольга		- Мотричко Вікторія	 - 	 
Олексієнко Лідія	- Чебукіна Ірина	 - 	 
Макаренкова Юлія	- Мосієнко Дарина	 - 	 

Round 9, 24-12-2017, 10:00
Чебукіна Ірина		- Макаренкова Юлія	 - 	 
Мотричко Вікторія	- Олексієнко Лідія	 - 	 
Кунавкіна Катерина	- Балтажи Ольга		 - 	 
Рейніш Ольга		- Попруга Віра		 - 	 
Мосієнко Дарина		- Балтажи Ірина		 - 	 

ТАБЛИЦІ

ЧОЛОВІКИ

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2017. КЛАСИЧНА ГРА
м. Херсон, ДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради. 17-24 грудня 2017 року.
Дорослі. Чоловіки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.ОбластьЗв.ІВНПSB12345678910
1 Іванов Артем 7 2729 05.04.1988 Дніпропетровська ГР. 4 3 1 0 27 1 . . . . 2 2 2 .
2 Оприщенко Максим 7 2523 02.07.1983 Запорізька МС 5 2 3 0 26 1 . . . 2 1 1 . 2
3 Антонович Владислав 7 2516 29.10.1991 Дніпропетровська МС 5 2 3 0 26 . . 1 1 1 2 . . 2
4 Слава Орест 6 2455 21.05.2002 Івано-Франківська КМ 5 1 4 0 22 . . 1 1 1 . . 1 2
5 Ципес Леонід 5 2524 14.07.1941 Харківська МС 4 1 3 0 18 . . 1 1 . . 1 . 2
6 Пікіняр Василь 5 2516 14.01.1995 Вінницька МС 5 1 3 1 22 . 0 1 1 . . 2 1 .
7 Лебедь Андрій 4 2420 28.08.1979 Полтавська КМ 5 1 2 2 16 0 1 0 . . . 1 2 .
8 Полєвщиков Кирило 3 2418 27.02.2002 Херсонська КМ 5 0 3 2 16 0 1 . . 1 0 1 . .
9 Гребенкін Валерій 3 2540 07.09.1961 Одеська ГР. 5 0 3 2 12 0 . . 1 . 1 0 . 1
10 Рукін Богдан 1 2334 28.05.2003 Харківська КМ 5 0 1 4 3 . 0 0 0 0 . . . 1

ЖІНКИ

ШАШКИ-100. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ-2017. КЛАСИЧНА ГРА
м. Херсон, ДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради. 17-24 грудня 2017 року.
Дорослі. Жінки

МПрізвище та ім'яОРейт.Д.н.РегіонЗв.ІВНП12345678910
1 Мотричко Вікторія 9 2534 10.03.1989 Одеська ГР. 5 4 1 0 . 2 2 . . 1 2 2 .
2 Балтажи Ольга 9 2525 28.04.1970 Івано-Франківська ГР. 5 4 1 0 . . 2 1 . 2 2 . 2
3 Чебукіна Ірина 7 2466 11.11.1971 Харківська МС 5 3 1 1 0 . . . . 2 1 2 2
4 Макаренкова Юлія 5 2476 02.09.1973 Харківська ГР. 5 2 1 2 0 0 . 1 . . . 2 2
5 Попруга Віра 5 2249 23.09.2003 Дніпропетровська МС 5 1 3 1 . 1 . 1 1 0 . . 2
6 Олексієнко Лідія 5 2343 18.10.1990 Харківська МС 5 0 5 0 . . . . 1 1 1 1 1
7 Мосієнко Дарина 4 2262 20.05.2005 Полтавська КМ 5 1 2 2 1 0 0 . 2 1 . . .
8 Рейніш Ольга 4 2425 16.09.1965 м. Київ МС 5 1 2 2 0 0 1 . . 1 . 2 .
9 Кунавкіна Катерина 1 2157 30.06.2005 Харківська 1 5 0 1 4 0 . 0 0 . 1 . 0 .
10 Балтажи Ірина 1 2210 14.05.2001 Івано-Франківська 1 5 0 1 4 . 0 0 0 0 1 . . .

ФОТОГPАФІЇ

 

ВІДЕО

ВІДКPИТТЯ

День 2

День 3