Змагання серед юнаків та дівчат пройшли з 10 по 14 січня 2017 року в приміщенні школи-інтернату міста Турка. Молоді гравці визначали найсильнішого у чотирьох вікових категоріях: «кадети» (2001 р.н. та молодші), «молодші кадети» (2004 р.н. та молодші), «юні надії» (2007 р.н. та молодші) та «молодші юні надії» (2009 р.н. та молодші); у двох програмах змагань: класична гра (10-14.01) та блискавична гра (14.01).

На Львівщині, з 10 по 14 січня 2017 року, в приміщенні школи-інтернату міста Турка пройшов 11-й Всеукраїнський дитячий командний турнір серед юнаків та дівчат. Молоді гравці визначали найсильнішого у чотирьох вікових категоріях: «кадети» (2001 р.н. та молодші), «молодші кадети» (2004 р.н. та молодші), «юні надії» (2007 р.н. та молодші) та «молодші юні надії» (2009 р.н. та молодші); у двох програмах змагань: класична гра (10-14.01) та блискавична гра (14.01). Для всіх учасників був організований змістовний відпочинок. Водночас такі змагання – це пропаганда туристичної привабливості Бойківського краю в зимовий період, увічнення пам’яті новітнього захисника незалежності України.


Підсумки змагань

Класична гра (10-14.01.2017, 22 команди, 78 учасників)

Командний турнір, 22 команди

  1. Вiнниця-1 (Батунін Михайло, Жолоб Павло, Васильєва Ірина, тренер – Д.Мариненко) – 14 очок з 14
  2. Центр-1 МДЮСШ №6 (Леонтьєв Лев, Цвіток Арсеній, Матюхова Марія, тренер – М.Леонов) – 12 очок
  3. Бендери-2 Молдова (Горський Дмитро, Руденко Олеся, Спориш Софія, тренер – Б.Губа) – 10 очок.

«Кадети». Юнаки та дівчата 2001 р.н. та молодші, 12 учасників

  1. Долапчи Максим (Бендери, Молдова) – 12 очок з 14
  2. Прокопюк Вікторія (Київ, Україна) – 11
  3. Губа Надєжда (Бендери, Молдова) – 11

«Молодші кадети». Дошка 1. Юнаки 2004 р.н. та молодші, 22 учасника

  1. Батунін Михайло (Команда «Вінниця-1», м. Вінниця, Україна) – 14 очок
  2. Осадча Варвара (Команда АШ «ТРИВІТА-1», м. Львів, Україна) – 14 очок
  3. Юрченко Богдан (Команда «Вікторія», Іршава) – 13 очок

«Молодші кадети». Дошка 2. Юнаки 2004 р.н. та молодші, 22 учасника

  1. Жолоб Павло (Команда «Вінниця-1», м. Вінниця, Україна) – 13 очок
  2. Леонтьєв Лев (Команда «Центр-1 МДЮСШ №6», м. Вінниця, Україна) – 12 очок
  3. Поліщук Лев (Команда «КПДЮ-1», м. Київ, Україна) – 11 очок

«Молодші кадети». Дошка 3. Дівчата 2004 р.н. та молодші, 22 учасника

  1. Матюхова Марія (Команда «Центр-1 МДЮСШ №6», м. Вінниця, Україна) – 13 очок
  2. Веселова Юлія (Команда «Вінниця-2», м. Вінниця, Україна) – 13 очок
  3. Лисач Марія (Команда «КПДЮ-1», м. Київ, Україна) – 10 очок

Блискавична гра (14.01.2017, 71 учасник)

«Кадети». Юнаки 2001 р.н. та молодші, 5 учасників

  1. Долапчи Максим (Бендери, Молдова) – 10 очок з 10
  2. Монич Руслан (Турка, Україна) – 7
  3. Яворський Павло (Турка, Україна) – 5

«Кадети». Юнаки 2001 р.н. та молодші, 8 учасниць

  1. Прокопюк Вікторія (Київ, Україна) – 14 очок з 14
  2. Губа Надєжда (Бендери, Молдова) – 11
  3. Зуб Катерина (Вінниця, Україна) – 8

«Молодші кадети». Юнаки 2004 р.н. та молодші, 14 учасників

  1. Юрченко Богдан (Іршава, Україна) – 12 очок з 14
  2. Батунiн Михайло (Вінниця, Україна) – 12
  3. Возивода Роман (Бендери, Молдова) – 11

«Молодші кадети». Дівчата 2004 р.н. та молодші, 12 учасниць

  1. Осадча Варвара (Львів, Україна) – 12 очок з 14
  2. Матюхова Марія (Вінниця, Україна) – 10
  3. Ірина Васильєва (Вінниця, Україна) – 9

«Юні надії». Юнаки 2007 р.н. та молодші, 11 учасників

  1. Жолоб Павло (Вінниця, Україна) – 14 очок з 14
  2. Полiщук Лев (Київ, Україна) – 12
  3. Леонтьєв Лев (Вінниця, Україна) – 10

«Юні надії». Дівчата 2007 р.н. та молодші, 9 учасниць

  1. Бойко Андрiана (Іршава, Україна) – 10 очок з 14
  2. Карлетова Ярослава (Бендери, Молдова) – 10
  3. Малетич Ірина (Турка, Україна) – 9

«Молодші юні надії». Юнаки 2009 р.н. та молодші, 8 учасників

  1. Сiнько Владислав (Вінниця, Україна) – 14 очок з 16
  2. Горський Дмитро (Бендери, Молдова) – 11
  3. Волошин Богдан (Бендери, Молдова) – 11

«Молодші юні надії». Дівчата 2009 р.н. та молодші, 4 учасників

  1. Петровська Софiя (Вінниця, Україна) – 8 очок з 12
  2. Руденко Олеся (Бендери, Молдова) – 8
  3. Осадча Олена (Львів, Україна) – 4