Змагання серед юнаків та дівчат (окремо) пройшли з 2 по 9 лютого 2017 року в Центрі патріотичного виховання молоді ім.С.Бандери (пл. Європейська, 1). Молоді гравці визначали найсильнішого у трьох вікових категоріях: «молодь» (1991 р.н. та молодші), «кадети» (2001 р.н. та молодші) та «юні надії» (2007 р.н. та молодші); у трьох програмах чемпіонату: класична гра (3-7.02), швидка гра (8.02) та блискавична гра (9.02).

ПPО ТУPНІP

Змагання серед юнаків та дівчат (окремо) пройшли з 2 по 9 лютого 2017 року в Центрі патріотичного виховання молоді ім.С.Бандери (пл. Європейська, 1). Молоді гравці визначали найсильнішого у трьох вікових категоріях: «молодь» (1991 р.н. та молодші), «кадети» (2001 р.н. та молодші) та «юні надії» (2007 р.н. та молодші); у трьох програмах чемпіонату: класична гра (3-7.02), швидка гра (8.02) та блискавична гра (9.02).

У чемпіонаті з шашок-100 прийняли участь 102 молодих спортсмена (60 юнаків та 42 дівчини) з 12-ти регіонів України. До Івано-Франківська приїхали учасники з: Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської та Херсонської областей, а також з м.Києва.

ПІДСУМКИ

КЛАСИЧНА ГРА

Класична гра (3-7.02.2017, 91 учасник, контроль – 1 год. 20 хв. + 1 хв.)

«Молодь». Юнаки 1991 р.н. та молодші, 7 учасників

gold16x16 Пiкiняр Василь (Вінницька) – 9 очок з 12
silver16x16 Компанець Сергій (Київ) – 8
bronze16x16 Антонович Владислав (м. Дніпро, Дніпропетровська, тренер – А.Панченко) – 8

«Молодь». Дівчата 1991 р.н. та молодші, 6 учасниць

gold16x16 Губарєва Ольга (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв) – 8 очок з 10
silver16x16 Павляк Ольга (Закарпатська) – 7
bronze16x16 Губарєва Альона (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв) – 6

«Кадети». Юнаки 2001 р.н. та молодші, 22 учасника

gold16x16 Слава Орест (Івано-Франківська) – 13 очок з 18
silver16x16 Коваль Олександр (с.Ланчин, Івано-Франківська, тренер – Д.Мариненко) – 13
bronze16x16 Залуцький Роман (Івано-Франківська, тренер – Д.Мариненко) – 12

«Кадети». Дівчата 2001 р.н. та молодші, 14 учасниць

gold16x16 Коротка Дар’я (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – О.Коротка) – 12 очок з 14
silver16x16 Скороход Дарина (м. Херсон, Херсонська, тренер – І.Куколєва) – 10
bronze16x16 Балтажи Ірина (м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська) – 9

«Юні надії». Юнаки 2007 р.н. та молодші, 27 учасника

gold16x16 Леонтьєв Лев (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов) – 15 очок з 18
silver16x16 Жолоб Павло (Вінницька) – 14
bronze16x16 Дутчак Костянтин (Івано-Франківська) – 13

«Юні надії». Дівчата 2007 р.н. та молодші, 15 учасниць

gold16x16 Китайчук Поліна (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов) – 13 очок з 16
silver16x16 Бєляєва Софія (м. Харків, Харківська, тренер – І.Чебукіна) – 12
bronze16x16 Вайсброд Аліса (м. Харків, Харківська, тренери – М.Касьян, О.Шапунов) – 10.

ШВИДКА ГРА

Швидка гра (8.02.2017, 98 учасників)

«Молодь». Юнаки 1991 р.н. та молодші, 8 учасників

gold16x16 Антонович Владислав (м. Дніпро, Дніпропетровська, тренер – А.Панченко) – 9 очок з 14
silver16x16 Пiкiняр Василь (Вінницька) – 9
bronze16x16 Бобков Єгор (Запорізька) – 8

«Молодь». Дівчата 1991 р.н. та молодші, 7 учасниць

gold16x16 Губарєва Ольга (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв) – 10 очок з 12
silver16x16 Павляк Ольга (Закарпатська) – 8
bronze16x16 Зайцева Тетяна (м. Київ, тренер – В.Лапін) – 8

«Кадети». Юнаки 2001 р.н. та молодші, 23 учасника

gold16x16 Слава Орест (Івано-Франківська) – 15 очок з 18
silver16x16 Залуцький Роман (Івано-Франківська, тренер – Д.Мариненко) – 13
bronze16x16 Полєвщиков Кирило (м. Херсон, Херсонська, тренер – І.Куколева) – 12

«Кадети». Дівчата 2001 р.н. та молодші, 16 учасниць

gold16x16 Скороход Дарина (м. Херсон, Херсонська, тренер – І.Куколева) – 13 очок з 16
silver16x16 Прокопюк Вікторія (м. Київ, тренер – В.Лапін) – 13
bronze16x16 Попруга Віра (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – Д.Савінський) – 11

«Юні надії». Юнаки 2007 р.н. та молодші, 28 учасників

gold16x16 Леонтьєв Лев (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов) – 16 очок з 18
silver16x16 Балабан Ілля (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – А.Губарєва) – 14
bronze16x16 Дутчак Костянтин (Івано-Франківська) – 13

«Юні надії». Дівчата 2007 р.н. та молодші, 16 учасниць

gold16x16 Вайсброд Аліса (м. Харків, Харківська, тренери – М.Касьян, О.Шапунов) – 12 очок з 16
silver16x16 Бабiй Єва (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – А.Губарєва) – 11
bronze16x16 Китайчук Поліна (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов) – 11

БЛИСКАВИЧНА ГРА

Блискавична гра (9.02.2017, 96 учасників)

«Молодь». Юнаки 1991 р.н. та молодші, 8 учасників

gold16x16 Антонович Владислав (м. Дніпро, Дніпропетровська, тренер – А.Панченко) – 11 очок з 14
silver16x16 Пiкiняр Василь (Вінницька) – 10
bronze16x16 Бобков Єгор (Запорізька) – 9

«Молодь». Дівчата 1991 р.н. та молодші, 8 учасниць

gold16x16 Губарєва Альона (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв) – 11 очок з 14
silver16x16 Лашкова Анастасія (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв) –10
bronze16x16 Губарєва Ольга (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – І.Губарєв) –10

«Кадети». Юнаки 2001 р.н. та молодші, 23 учасника

gold16x16 Чернуцький Юрій (м. Херсон, Херсонська, тренер – І.Куколева) – 15 очок з 18
silver16x16 Роман Богдан (м. Іршава, Закарпатська, тренер – А.Вайда) – 13
bronze16x16 Залуцький Роман (Івано-Франківська, тренер – Д.Мариненко) – 12

«Кадети». Дівчата 2001 р.н. та молодші, 15 учасниць

1 Коротка Дар’я (м. Кам’янське, Дніпропетровська, тренер – О.Коротка) – 15 очок з 16
2 Прокопюк Вікторія (м. Київ, тренер – В.Лапін) – 13
3 Скороход Дарина (м. Херсон, Херсонська, тренер – І.Куколева) – 11

«Юні надії». Юнаки 2007 р.н. та молодші, 26 учасників

1 Жолоб Павло (Вінницька) – 16 очок з 18
2 Котельнiков Ілля (м. Миколаїв, Миколаївська, тренер – С.Звонілов) – 14
3Леонтьєв Лев (м. Вінниця, Вінницька, тренер – М.Леонов) – 12

ВІДЕО

ВІДКРИТТЯ

 

СЮЖЕТ #1

 

НАГОРОДЖЕННЯ