Змагання проходили 1 травня 2018 року в м. Ізмір (Туреччина). Юнаки і дівчата (окремо) у 6-ти вікових категоріях серед хлопців і дівчат визначали переможців і призерів чемпіонату Європи. Змагання – особисті. Вид програми – блискавична гра.

DRAW

B26

B20

B17

B14

B11

B8

G26

G20

G17

G14

G11

G8

TOTAL

B26

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 8 учасників, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Юнаки, 1 учасник

1. Шкатула Денис (UKR) – 9 очок 14

B20

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 8 учасників, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Юнаки, 3 учасників

1. Шепель Фелікс (UKR) – 12 очок з 14
2. Nedbaylo, Matvey (RUS) – 11
3. Ponomarev, Gleb (RUS) – 3

B17

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 8 учасників, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Юнаки, 4 учасників

1. Kolosov, Dmitriy (RUS) – 10 очок з 14
2. Шнейдер Олександр (UKR) – 7
3. Zaika, Savva (RUS) – 4

B14

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 10 учасників, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Юнаки, 10 учасників

1. Shiriaev, Aleksandr (RUS) – 17 очок з 18
2. Govorov, Prokopiy (RUS) – 14
3. Tsynov, Arseniy (RUS) – 11

B11

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 8 учасників, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Хлопці, 8 учасників

1. Egorov, Aysen (RUS) – 13 очок з 14
2. Alekseyev, Albert (RUS) – 11
3. Lylin, Ivan (RUS) – 8

B8

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 5 учасників, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Хлопці, 5 учасників

1. Lomintsev, Aleksandr (RUS) – 7 очок з 8
2. Богуш Євген (UKR) – 5
3. Popov, Nikolay (RUS) – 6

G26

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 6 учасниць, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Дівчата, 3 учасниці

1. Zhuravskaya, Yuliya (RUS) – 9 очок з 10
2. Azarova, Nurguyana (RUS) – 6
3. Губарєва Ольга (UKR) – 4

G20

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 6 учасниць, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Дівчата, 3 учасниці

1. Прокопюк Вікторія (UKR) – 7 очок з 10
2. Anurina, Irina (RUS) – 4
3. Ebru, Atash (TUR) – 0

G17

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 8 учасниць, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Дівчата, 8 учасниць

1. Vatolina, Kristina (RUS) – 13 очок з 14
2. Bolshakova, Aliona (RUS) – 13
3. Bolshakova, Albina (RUS) – 9

G14

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 5 учасниць, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Дівчата, 3 учасниці

1. Лобанова Дарина (UKR) – 6 очок з 8
2. Гринишин-Крук Росана (UKR) – 3
3. Cetin, Perim (TUR) – 0

G11

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 5 учасниць, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Дівчата, 2 учасниці

1. Zakharova, Viktoriya (RUS) – 7 очок з 8
2. Вайсброд Аліса (UKR) – 4

G8

БЛИСКАВИЧНА ГРА (01.05.2018, 8 учасниць, контроль – 3 хв. + 2 cек.)

Дівчата, 8 учасниць

1. Ivanova, Uliana (RUS) – 14 очок з 14
2. Stepanova, Sandaara (RUS) – 11
3. Neustroyeva, Ilona (RUS) – 10

PHOTO

VIDEO