Пропонуємо ознайомитися з інтерв'ю, яке опубліковане 8 квітня 2020 року на шаховому ресурсі Chess-News. Відомий український спортсмен Василь Іванчук, який є чемпіоном світу з шахів (рапід і бліц) і дуже полюбляє грати у шашки, у своїх відповідях неодноразово розповідав про шашки. Опущені питання й відповіді, які стосуються суто шахів.

Нещодавно в Дніпрі пройшов особисто-командний Кубок України з шашок-64 серед дорослих. В швидкій програмі у гострій боротьбі до фінішу першим прийшов майстер спорту з Харкова Владислав Мазур. Про те, як розвивалася боротьба в турнірі розповідає сам «винуватець». Також журналісти інтернет-ресурсу «Draughts – українські шашки (B&W)» поцікавилися у переможця інформацією про його спортивну кар'єру. Пропонуємо інтерв'ю з володарем Кубку України-2017 у швидкій програмі.

Вчора, 19 травня, в Дніпрі завершилася класична програма Кубку України з шашок-64. Переможцем серед чоловіків став майстер спорту із Запоріжжя Геннадій Звонарьов. Журналісти сайту «Draughts - шашки в Україні (Black&White)» вирішили поспілкуватися з володарем Кубку.

7 травня в Кам'янське повернувся відомий міський шашкіст, майстер спорту України Кирило Іванов. З собою спортсмен з Гомеля (Білорусь) привіз дві міжнародні золоті медалі. Ми вирішили розпитати новоспеченого дворазового чемпіона Європи про те, як проходили змагання, про його захоплення і майбутні цілі.