Про це у групі «Сумська обласна федерація шашок» соціальної мережі Facebook розповів її голова Роман Осадчий.

4, 8 і 11 січня в лівобережній середній загальноосвітній школі №40 пройшли три молодіжних чемпіонату міста з шашок-100 – до 13, до 16 і до 19 років, – в яких взяли участь 88 спортсменів. Призери всіх трьох турнірів отримали в подарунок квитки на ковзанку.

Змагання, які проводяться в тринадцяте, стартували 10 січня 2019 року в приміщенні Турківського НВК. Турнір триватиме до 14 січня.

Традиційний шашковий огляд минулого року, статистика участі шашкістів Дніпропетровщини в національних і міжнародних чемпіонатах, присвоєння звань, інші цікаві шашкові події і факти 2018 року представлені на сайті Дніпропетровської обласної федерації шашок.

Нагородження найкращих спортсменів та тренерів за підсумками 2018 року відбулося 18 грудня у Вінницькі міській раді. Всього грамоти та грошові премії отримали 77 осіб, які протягом минулого року здобували перемоги або були призерами Всеукраїнських та міжнародних змагань. Також були запрошені та нагороджені заслужені тренери України.

Змагання відбулися 3 січня 2019 року у шашково-шаховому клубі соціально-культурного центру «Єдність». У чемпіонаті міста взяли участь 18 спортсменів (9 хлопчиків і 9 дівчаток) у віці до 10 років. Кожен юний шашкіст зіграв по 8 партій за швейцарською системою.

Змагання відбулися с 17 по 22 грудня 2018 року у м. Москва (Росія) за адресою: Park-Hotel Sheremetevsky, Vucheticha Street 32, Timiryazevskiy. Дорослі спортсмени визначали чемпіона Європи та чемпіонку Європи, а також переможців Кубку Європи з супербліцу серед відповідно чоловіків і жінок (окремо). Вид програми – класична гра. У супербліці українські шашкісти участі не брали.

10 грудня 2018 року на базі Білоцерківського навчально-виховному комплексі «Казка» і закладу дошкільної освіти №28 «Горобинонька» відбулися майстер-класи за участю чотириразової чемпіонки світу з чекерсу, майстра спорту України міжнародного класу з шашок Надії Чижевської.

Основні змагання, в яких взяли участь 27 спортсменів, відбулися з 7 по 8 грудня 2018 року в столичному Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. Мазепи, 13. Через три дні там же був зіграний пам'ятний бліц-турнір серед майстрів. Про це повідомляє сайт «Шашки в Києві» і президент федерації шашок міста Києва Олександр Колін.

Про це повідомив директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко під час церемонії нагородження кращих спортсменів року.