6-й за рахунком турнір пам’яті Василя Паламарчука з шашок-64 відбувся 13 липня 2019 року в селі Кунка, Гайсинського району. В змаганнях взяли участь 17 спортсменів з 4-х регіонів Вінницької області: Бершадського, Гайсинського, Калинівського районів та міста Вінниця.

Змагання відбувалися 13-14 липня 2019 року у приміщенні шахово-шашкового клубу ім. Уріха міста Дніпро. Всього у ветеранському турнірі, який був включений у обласній календар після тривалої перерви, взяли участь 18 шашкістів з 9 регіонів області.

Особисто-командні змагання проводилися з 29 червня по 7 липня 2019 року в шашково-шаховому клубі соціально-культурного центру «Єдності» міста Кам'янське. Всього в Кубку взяли участь 63 спортсмена з 8-ми регіонів України: Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Полтавської, Харківської та Херсонської областей і міста Києва.

1 липня 2019 року на сайті міжнародної федерації шашок FMJD було оновлено рейтинг шашкістів світу. У топ-10 потрапи четверо спортсмені з України – міжнародні гросмейстери Артем Іванов, Юрій Анікєєв і Ольга Балтажи і Вікторія Мотрічко.

З 28 по 29 червня 2019 року у Києві відбувся міжнародний турнір пам'яті Олександра Косенка. До шашкового клубу «Авангард» цього разу завітали гості з Молдови,  Білорусі та 7-ми регіонів України: Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Одеської, Рівненської, Чернігівської областей та міста Києва.

Змагання з класичної гри у шашково-шаховому клубі соціально-культурному центрі «Єдності» міста Кам’янське будуть відбуватися протягом 7 днів, з 29 червня по 5 липня 2019 року. Всього до Кам’янського приїхали 46 шашкістів з 8-ми регіонів України: Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Луганської, Полтавської, Харківської, Херсонської та міста Київ.

Змагання за трьома програмами – класичної, швидкої та блискавичної – відбувалися з 15 по 22 червня 2019 року в місті Ріміні (Італія). Серед 16 спортсменів, які прибули до Італії з 7 країн (Вірменії, Казахстану, Латвії, Литви, Мальти, Росії), були і 4-ро українців.

Особисті змагання відбулися з 22 по 23 червня 2019 року у місті Львів. Участь в них взяли 57 спортсменів різних вікових категорій з 16-ти міст України – Дніпро, Дрогобич, Жовква, Івано-Франківськ, Іршава, Кам’янське, Лопатин, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Стрий, Тернопіль, Турка і Яворів і 4-х закордонних міст.

Змагання, у яких взяло участь 19 спортсменів з 7 регіонів області, відбулося 22 червня у ДЮСШ №9 міста Кривий Ріг. Даний чемпіонат за кількісним складом видався найкращим за останні 3 роки, а по представництву і зовсім за всю історію існування турніру з 2010 року.

У змаганнях, які відбулися 15 червня 2019 року, взяли участь спортсмени 2006 року народження і молодше.