Змагання пройшли 7-9 лютого в приміщенні ДЮСШ №9 за адресою вул. Орловська, 30. В рамках чемпіонату проведено було два турніри – серед юнаків та дівчат до 10 років і молоді до 26 років. Несподіване значне похолодання, можливо, внесло свої корективи, та все ж чемпіонат був доволі масовим. Всього в ньому взяло участь 30 юних та молодих любителів шашок (24 юнака і 6 дівчат), а обидва турніри проходили за швейцарською системою сім турів.

Минулий сезон був досить багатим на події та спортивні досягнення, повідомляє сайт Дніпропетровської обласної федерації шашок. Статистика участі шашкістів Дніпропетровщини в національних і міжнародних чемпіонатах, присвоєння звань і інші факти 2019 року були представлені в традиційному щорічному огляді.

Змагання відбувалися у шахово-шашковому клубі міста Івано-Франківськ (вул. Вагилевича, 3) з 25 по 29 грудня 2019 року. У чотирьох вікових категоріях – до 8 років (2012 р.н. та молодше), до 10 років (2010 р.н. та молодше), до 13 років (2007 р.н. та молодше) і до 16 років (2004 р.н. та молодше) серед юнаків та дівчат визначалися чемпіони та призери змагань. Всього у шашкових перегонах взяли участь 34 шашкіста Франківщини.

29 грудня 2019 року в ЗОШ №40 міста Кам'янське відбулося урочисте вшанування спортсменів, які в сезоні, що минає відзначилися гарними результатами на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях. Грамоти та медалі провідним шашкістам міста вручив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

Напередодні новорічних свят хочу привітати всіх спортсменів, тренерів, організаторів та подякувати за надану мені матеріальну і моральну допомогу в скрутну хвилину!!! Я навіть не сподівався на таку активність! Допомога прийшла з України, Росії, Білорусі, Молдови, Латвії, Німеччини, Нідерландів, Ізраїлю. З 90000 гривен (3400€) було зібрано близько 70000 гривен (2650€)!!! Я планую лягати на підготовку до операції після новорічних свят. З Вашою підтримкою це стало реальністю!

Завершальний етап кубку світу відбувся в актовому залі гуртожитку №11 «Львівської Політехніки» з 20 по 22 грудня 2019 року у Львові. В турнірі, який проводився за швейцарською системою в 7 турів і контролем часу 45 хвилин з додаванням кожному учаснику 15 секунд за зроблений хід, взяли участь 22 спортсмени з України та Молдови.

В 3-х програмах чемпіонату країни серед чоловіків і жінок, які відбувалися з 13 по 23 грудня 2019 року у Херсоні, взяли участь 54 спортсмена (31 чоловік і 23 жінки) з 12-ти регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Полтавської, Одеської, Харківської, Херсонської областей та міста Києва. Швидкі програми серед чоловіків і жінок були зіграні за швейцарською системою, а фінал – за коловою. Кандидати у майстри спорту мали нагоду виконати нормативи майстрів спорту України з шашок.

22 грудня 2019 року у Вінницькій міській ДЮСШ №6 відбувся Новорічний юнацький турнір з шашок-64 (швидка гра). Про це повідомляє сайт «Шашки на Вінниччині». В святкових змаганнях взяли участь 42 спортсмени різного віку у віці 2001 р.н. та молодше. Юнаки та дівчата отримали новорічні солодкі сувеніри, а найкращі гравці відзначені медалями та грамотами.

22 грудня 2019 року у Вінницькій міській ДЮСШ №6 відбувся Новорічний юнацький турнір з шашок-64 (швидка гра). Про це повідомляє сайт «Шашки на Вінниччині». В святкових змаганнях взяли участь 42 спортсмени різного віку у віці 2001 р.н. та молодше. Юнаки та дівчата отримали новорічні солодкі сувеніри, а найкращі гравці відзначені медалями та грамотами.

У змаганнях серед чоловіків і жінок, які розпочалися 13 грудня 2019 року, беруть участь 53 спортсмена (31 чоловік і 22 жінок) з 12-ти регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Одеської областей та міста Києва. В турнірах і серед чоловіків, і серед жінок буде зіграно по 9 турів. В перший ігровий день спортсмени провели по три матчі.