В змаганнях, які відбулися у турецькій Антальї з 7 по 14 березня 2019 року, взяли участь п’ятеро українських шашкістів. Золоту медаль Україні приніс харків’янин Юрій Анікєєв, який переміг у загальному заліку.

Після тривалої перерви в шашковому житті міста, змагання пройшли в період з 12 по 20 січня 2019 року в філії шахово-шашкового клубу КЗ «Спорт для всіх». На старт вийшло 12 спортсменів, серед яких четверо біли кандидатами у майстри спорту. Статус відкритого чемпіонату надав кандидат в майстри Василь Таранюк, який проживає в Апостолівському районі.

Змагання пройшли 6 березня 2019 року в ЗОШ №40. В турнірі взяли участь 22 шашкіста, семеро з яких – дівчата.

Урочисте зібрання, яке присвячене Міжнародному жіночому дню, відбулося 6 березня 2019 року у театрі імені Лесі Українки. Зі святом весни і краси прекрасних кам’янчанок привітав міський голова Андрій Білоусов. До привітань мера також приєднався перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

Змагання пройшли 2-3 лютого в приміщенні ДЮСШ №9 за адресою вул. Орловська, 30. Виходячи з кваліфікації і віку, учасники були розділені на два турніри. Переможці та призери визначалися з окремим підсумком серед юнаків та дівчат у двох вікових категоріях – до 26 років і до 13 років. Обидва чемпіоната вийшли досить масовими. Всього в них взяло участь 36 шашкістів (29 юнаків і 7 дівчат), які за швейцарською системою грали вісім турів.

Про це у групі «Сумська обласна федерація шашок» соціальної мережі Facebook розповів її голова Роман Осадчий.

4, 8 і 11 січня в лівобережній середній загальноосвітній школі №40 пройшли три молодіжних чемпіонату міста з шашок-100 – до 13, до 16 і до 19 років, – в яких взяли участь 88 спортсменів. Призери всіх трьох турнірів отримали в подарунок квитки на ковзанку.

Змагання, які проводяться в тринадцяте, стартували 10 січня 2019 року в приміщенні Турківського НВК. Турнір триватиме до 14 січня.

Традиційний шашковий огляд минулого року, статистика участі шашкістів Дніпропетровщини в національних і міжнародних чемпіонатах, присвоєння звань, інші цікаві шашкові події і факти 2018 року представлені на сайті Дніпропетровської обласної федерації шашок.

Нагородження найкращих спортсменів та тренерів за підсумками 2018 року відбулося 18 грудня у Вінницькі міській раді. Всього грамоти та грошові премії отримали 77 осіб, які протягом минулого року здобували перемоги або були призерами Всеукраїнських та міжнародних змагань. Також були запрошені та нагороджені заслужені тренери України.