Сьогодні, 7 липня 2020 року, свій ювілей святкує відомий в країні та за її межами тренер України, спортсмен і арбітр з шашок Іван Данилович Кузьминський. Колеги по шашковому цеху вітають Вас з 70-річчям.

Сьогодні, 19 квітня 2020 року, свій ювілей святкує відомий в країні та за її межами Заслужений тренер України, майстер спорту і національний арбітр з шашок Олег Якович Шапунов. Колеги по шашковому цеху вітають Вас з 55-річчям.

Президія ФШУ продовжує роботу з підготовки нової редакції Шашкового кодексу України та Правил гри. Запрошуємо спортсменів, суддів та тренерів з достатнім рівнем шашкової кваліфікації взяти активну участь у обговоренні змін і правок до документу.

Змагання, які мали відбутися з 21 по 28 березня 2020 року в м. Полтава за адресою: готель «Турист», вул. Миру, 12 – поки що скасовано. Сталося це внаслідок наказу Міністерства молоді і спорту, яким забороняється проведення чемпіонатів України серед різних вікових груп через пандемію коронавірусу.

У класичній програмі чемпіонату країни серед юнаків та дівчат, яка розпочалася 8 березня 2020 року у Вінниці, беруть участь 122 спортсменів (76 юнаків і 46 дівчат) з 13-ти регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Хмельницької областей та міста Києва.

З 15 по 22 лютого 2020 року в Херсоні проходив чемпіонат України серед молоді, в якому змагалися шашкісти двох вікових категорій – «юніори» (до 19 років і молодше) і «молодші кадети» (до 13 років і молодше). Також розігрувалися медалі в турнірі серед спортсмені до 8 років, який має статус Всеукраїнського.

22 лютого 2020 року в м. Дніпро, в приміщенні ДЮСШ №9 за адресою: вул. Орловська, 30 відбулися міські змагання «Диво-шашки» серед команд закладів загальної середньої освіти.

Змагання пройшли 17-19 лютого 2020 року в приміщенні ДЮСШ №9 за адресою вул. Орловська, 30. В рамках чемпіонату проведено було два турніри – серед юнаків та дівчат до 10 років і молоді до 26 років. Несподіване значне похолодання, можливо, внесло свої корективи, та все ж чемпіонат був доволі масовим. Всього в ньому взяло участь 30 юних та молодих любителів шашок (24 юнака і 6 дівчат), а обидва турніри проходили за швейцарською системою сім турів.

Минулий сезон був досить багатим на події та спортивні досягнення, повідомляє сайт Дніпропетровської обласної федерації шашок. Статистика участі шашкістів Дніпропетровщини в національних і міжнародних чемпіонатах, присвоєння звань і інші факти 2019 року були представлені в традиційному щорічному огляді.

Змагання відбувалися у шахово-шашковому клубі міста Івано-Франківськ (вул. Вагилевича, 3) з 25 по 29 грудня 2019 року. У чотирьох вікових категоріях – до 8 років (2012 р.н. та молодше), до 10 років (2010 р.н. та молодше), до 13 років (2007 р.н. та молодше) і до 16 років (2004 р.н. та молодше) серед юнаків та дівчат визначалися чемпіони та призери змагань. Всього у шашкових перегонах взяли участь 34 шашкіста Франківщини.