25 травня 2019 року в приміщенні шахово-шашкового клубу ДЮСШ №9 міста Кривий Ріг відбувся Кубок федерації з шашок-64 серед юнаків та дівчат.

– На мій погляд, – пише на свій сторінці у FaceBook керівник криворізької федерації шашок Олег Патлань, – так добре і приємно співпало, що ці змагання були присвячені не тільки закінченню навчального року та що найголовніше, до п'ятиріччя новоутворення нашої міської федерації. Але і так само, збіглося з днем народження нашого рідного міста: 5 років федерації, 5 років прогресу, 5 років на шляху до нових звершень і досягнень, 5 років співпраці з командою Андрія Гальченко.

Дійсно, за весь цей час було проведено великий обсяг роботи. Ось те, чого змогла домогтися і досягла за цей час практично з нуля:

 • федерація отримала документ про офіційну реєстрацію в органах юстиції (серпень, 2014 р.);
 • у лютому 2015 р. був запущений сайт міської федерації шашок;
 • 1 лютого 2015 р. вперше після багаторічної перерви були відроджені змагання серед збірних шкільних команд «Диво-шашки»;
 • за підтримки Андрія Гальченко у 2016 році криворізькі школярі виїжджали на обласні змагання «Диво-шашки»;
 • у квітні 2017 року в Кривий Ріг з сеансом одночасної гри приїжджає чемпіон світу з шашок Юрій Анікєєв;
 • в травні 2017 року за підтримки Андрія Гальченко в Кривому Розі в шаховому клубі на проспекті поштовому був проведений обласний чемпіонат «Диво-шашки», який став найбільшим за останні 10 років;
 • у травні 2019 р. вперше за останні 9 років, шкільна команда Кривого Рогу привозить «срібло» з обласного чемпіонату;
 • за період з 2014 по травень 2019 рр. було проведено більше 70-ти різних заходів, турнірів, сеансів одночасної гри і майстер-класів.

І це далеко не весь перелік того, що було зроблено. На сьогодні, у місцевої федерації склалися гарні традиції, постійно проводяться чемпіонати і кубки міста, турнір «Диво-шашки», новорічний бліц-турнір і меморіальний турнір пам'яті Симоняна Б.А. Діти і дорослі регулярно привозять медалі різної якості з чемпіонатів області, а також починають виїжджати на чемпіонати України.

Відкриваються все нові гуртки та секції з шашок. Зараз в місті Кривий Ріг працює 5 тренерів, в навчально-тренувальному процесі задіяно більше 150-ти дітей. І перед педагогами ставляться максимальні завдання.

Повертаючись до заходу, він був святковим і яскравим. Він був присвячений дітям, адже Кривому Рогу дуже потрібне нове покоління сильних шашкістів. На відкритті змагання Інною Сторожук були вручені пам'ятні подарунки від команди Андрія Гальченко тренерам і основним діячам федерації, а також подяки від голови міської федерації шашок Олега Патланя.

В турнірі взяли участь діти з усього міста. Хлопчики і дівчатка не старше 2005 р.н. розіграли призові місця за коловою системою. Після дев'яти турів запеклої боротьби, були підведені підсумки.

Юнаки

 1. Овсянніков Олександр– 7,5 очок
 2. Іван Кириченко – 7
 3. Елін Максим– 7

Дівчата

 1. Кожем'якіна Марія – 6,5 очок
 2. Остапчук Дарина – 4,5
 3. Муляр Маргарита – 4,5

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міськради, медалями і подарунками від Андрія Гальченко.