З 8 по 9 червня 2019 року в місті Дніпро відбувся кубок Дніпропетровської області з шашок-64 серед чоловіків і жінок. Черговий регіональний турнір Дніпровщини було проведено згідно календарного плану поточного року.

ukraine Всі таблиці турніру

«В цьому році завдання Кубка області, які було закладено в змагання при його створенні, а саме – популяризацію шашок, виконані на відмінно», – пишеться на сайті Дніпропетровської обласної федерації шашок. – «Якщо казати про представництво, то це був найкращий турнір за останні кілька років. До змагань вдалося залучити любителів шашок з одинадцяти регіонів області. В цілому в змаганні взяли участь 26 чоловіків і 5 жінок.

У чоловічому турнірі лідерство з перших турів захопив майстер спорту з Кам'янського Кирило Іванов. Його першість не викликала сумнівів вже після 3-го туру, коли він в особистій зустрічі переміг майстра спорту з Дніпра Миколу Прокопенка. В результаті комфортний відрив у два очка кам’янчанин зберіг до кінця турніру. Кирило Іванов вже третій рік поспіль виграє ці змагання. Третє місце визначив додатковий коефіцієнт. Його посів представник Жовтих Вод Микола Пономаренко.

У турнірі серед жінок не було особливо сильних учасників. В ньому перемогла Інна Давиденко з Томаківського району, яка вже багато років є активною учасницею змагань спорттовариства «Колос», а в турнірі обласної федерації бере участь вперше. Їй, нехай не без частки везіння, все ж вдалося не програти жодної партії.

В командному заліку, який підводився за результатами особистих змагань кращих двох чоловіків і однієї жінки, призери ті ж, що і в минулому році, але в дещо іншому порядку. Слід зазначити, що командний залік був введений два роки тому, а сама система нарахування командних очок аналогічна тій, яка застосовується при проведенні Кубку України. З великим відривом у командному заліку перемогло місто Дніпро. Ця команда була єдиною, що була у повному складі. На другому місці Кам'янське, третій – Верхньодніпровськ.