Особисті змагання відбулися з 22 по 23 червня 2019 року у місті Львів. Участь в них взяли 57 спортсменів різних вікових категорій з 16-ти міст України – Дніпро, Дрогобич, Жовква, Івано-Франківськ, Іршава, Кам’янське, Лопатин, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Стрий, Тернопіль, Турка і Яворів і 4-х закордонних міст.

Тріумфально в цих змаганнях виступили представники Дніпровщини. Чемпіон України минулого року, майстер спорту Євген Івашко з Дніпра став переможцем у загальному заліку. На другому і третьому місцях – кам’янчани: майстер спорту Кирило Іванов був другим, а чемпіонка світу серед жінок 2018 року, гросмейстер Олена Коротка – третьою. Ще один гравець з Кам’янського Андрій Махонін (тренер О.Коротка) став переможцем у віковій категорії до 10 років. Ще одна вихованиця О.Короткої Росана Гринишин-Крук посіла другу сходинку у категорії до 13 років.

Також всі учасники були нагороджені памятними дипломами про участь в турнірі.