Змагання за трьома програмами – класичної, швидкої та блискавичної – відбувалися з 15 по 22 червня 2019 року в місті Ріміні (Італія). Серед 16 спортсменів, які прибули до Італії з 7 країн (Вірменії, Казахстану, Латвії, Литви, Мальти, Росії), були і 4-ро українців.

Про враження та успіхи вихованців харківської школи на своїй сторінці соціальої мережі FaceBook розповіла тренер Марина Касьян.

«Ми веземо до Харкова 6 медалей: Олег Шапунов – два «срібла» і «бронзу»; Катерина Мусієнко – дві «бронзи», Марина Касьян – «золото». Дякую організаторам та господарям готелю Тринідад, де відбувалися змагання, за відмінне проведення турніру, за гостинність!»

Якщо говорити про всіх переможців, то в чоловічих змаганнях у блискавичній і швидкій програмі їм став міжнародний гросмейстер Алєксєй Домчєв з Литви. Міжнародний майстер Дмітрій Мєльніков (Росія) був найкращим у класичній програмі. Крім перемоги українки Марини Касьян у блискавичній грі, на найвищій щабель п'єдесталу також підіймалися росіянки Анна Філіпєнко (швидка гра) і Свєтлана Стрєльцова (класична гра).

Підсумкові таблиці. Класична гра

Підсумкові таблиці. Швидка гра

Підсумкові таблиці. Блискавична гра