Змагання, у яких взяло участь 19 спортсменів з 7 регіонів області, відбулося 22 червня у ДЮСШ №9 міста Кривий Ріг. Даний чемпіонат за кількісним складом видався найкращим за останні 3 роки, а по представництву і зовсім за всю історію існування турніру з 2010 року.

ukraine Світлини зі змагань

ukraine Відео змагань

Чемпіонат проводився за системою мікроматчів із застосуванням таблиць жеребкування початкових ходів і дебютів окремо для чоловіків і жінок. 14 учасників грали за швейцарською системою 7 турів у змаганнях серед чоловіків, а у жінок – 5 по круговій системі.

У чоловічому турнірі лідерство відразу захопив майстер спорту Анатолій Панченко, який за перші чотири тури переграв всіх основних конкурентів. І надалі дніпрянин демонстрував впевнену гру, яка принесла йому перемогу в турнірі. На фініші його наздогнав кандидат у майстри спорту Олегу Патлань з Кривого Рогу. Однак на боці Панченка була перевага – він виграв особисту зустріч. Третім завершив турнір за кращим додатковим коефіцієнтом майстер спорту Сергій Боголій (Кривий Ріг).

Серед жінок перемогла Тетяна Бездушняк з міста Зеленодольськ (Апостоловський район). Вона впродовж вже багатьох років є активним учасником обласних і всеукраїнських змагань спорттовариства «Колос», в яких виступає досить успішно. Має вона досвід участі і в міських змаганнях Кривого Рогу. Тому її стовідсотковий результат особливого подиву не викликав. Друге і третє місця були за місцевими шашкістками Світланою Яворською і Марією Кожемякіною. Остання «застрибнула» на п’єдестал у заключному турі.

Користуючись нагодою на урочистій церемонії закриття чемпіонату, президент обласної федерації Євген Йосипович Уріх з метою подальшого розвитку шашок в Кривому Розі передав 25 нових комплектів шашок у користування шашкістам місцевої федерації, яка в цьому році відзначає своєрідний п'ятирічний ювілей.