ukraine Усі таблиці: Турнір А | Турнір Б | Турнір В

Особисто-командні змагання пам’яті Н.Т.Єрмака, у яких взяли участь біля 70 гравців 2000 року народження і молодше з Молдови та 7-ми регіонів України, а саме з Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Миколаївської, Харківської областей та міста Київ, відбулися з 2 по 9 червня 2019 року.

Протягом 8-ми днів у курортному містечку Кирилівці спортсмени двох країн виборювали медалі та нагороди у трьох групах. В «турнірі А» грали 16 найдосвідченіших шашкістів-розрядників (10 юнаків і 6 дівчат). У абсолютному заліку перших два місця вибороли дівчата – Катерина Мойсей з Іршави і єдиний кандидат у майстри спорту на турнірі Катерина Кунавкіна з Харкова. Третьою серед дівчат стала Софья Спориш з молдовських Бендер. Боротьбу серед юнаків виграв Тимур Золотар з Харкова. Другим фінішував наш гість з Бендер Міхаіл Дамаскін. Третій – Роман Вітер з Запоріжжя. У командному заліку місця розподілилися наступним чином: 1-е місце – Харків (КДЮСШ №4), 2-е місце – Бендери (СДЮШОР №4), 3-є місце – Запоріжжя (ДЮСШ №8).

Запекла боротьба за 1-е місце була і у «турнірі Б» (змагалися другорозрядники). Тут переможця довелося визначати за додатковими показниками між двома українцями – Львом Порецьким (Київ) і Кирилом Кунавкіним (Харків). Завдяки перемозі у особистій зустрічі перемогу святкував киянин. Харків’янин – другий. Третя позиція – у Владислава Синько з Вінниці. Слідом за юнаками фінішували і дівчата. Софія Ткаченко, Яна Матвієнко, Марія Острецова відповідно посіли 1-е, 2-е і 3-є місця. Суттєва боротьба за перемогу була і у командному заліку. І тут головному судді змагань Геннадію Звонарьову довелося рахувати додаткові показники. У підсумку місця розподілися наступним чином: 1-е місце – Динамо, 2-е місце – Харків (КДЮСШ №4), 3-є місце – Запоріжжя.

Найважче стати першим було у «турнірі В», де змагалося 39 найменш досвідчених, можна сказати початківців (22 юнака і 17 дівчат). Протягом всього турніру стабільний результат (без єдиної поразки) вдалося продемонструвати лише місцевому спортсмену Руслану Петрусенко з Кирилівки. Тому підсумок був закономірним – він став переможцем в абсолютному заліку. Особиста зустріч виявила срібного і бронзового призерів – відповідно Павло Мироненко з Харкова і Всеволод Попов з Бендер. З різницею у одне очко свій турнір завершили дівчата. Киянки Вікторія Дунаєвська і Валерія Єжова посіли відповідно 1 і 2 місця, а Вероніка Терпай з Іршави була третьою. В командному заліку перемогу святкували Бендери (СДЮШОР №4). Додаткові показники визначили, що команда Харкова (КДЮСШ №4) стала другою, а Кирилівка – третьою.