Змагання відбувалися 13-14 липня 2019 року у приміщенні шахово-шашкового клубу ім. Уріха міста Дніпро. Всього у ветеранському турнірі, який був включений у обласній календар після тривалої перерви, взяли участь 18 шашкістів з 9 регіонів області.

– Обласні змагання Дніпропетровщини серед ветеранів мають свою історію, – розповідає ініціатор турніру віце-президент Дніпропетровської обласної федерації шашок Анатолій Анатолійович Панченко. – Вперше таке змагання було проведене у 2006 році серед спортсменів двох вікових груп 50 і 60 років. Через два роки турнір став проводитись серед трьох вікових категорій, а саме 50, 60 і 70 років. То був найвдаліший чемпіонат. В ньому взяли участь 35 шашкістів з 11 регіонів області! Але ще через два роки ветеранський турнір зник з календаря обласних змагань. Однак в останній час постійно проводиться чемпіонат України серед ветеранів, а шашкісти Дніпропетровської області дуже активно в ньому беруть участь. Це спонукало обласну федерацію відновити проведення обласного турніру ветеранів, як мінімум, щоб упорядкувати відбір до всеукраїнського чемпіонату.

Відновлення чемпіонату вийшло досить вдалим. У змаганні взяли участь 18 шашкістів-ветеранів з 9 регіонів Дніпропетровської області: міст Дніпро, Кам’янське, Кривий Ріг, Марганець, Синельниково, а також Апостолівського, Васильківського, Петриківського та Юр’ївського районів. Учасники грали за швейцарською системою 7 турів. Турнір проводився аналогічно чемпіонату України, а саме серед спортсменів від 50 років і старше. Але за бажанням президента обласної федерації Євгена Уріха були підведені підсумки і в інших вікових категоріях.

Президент облфедерації Є.Уріх вирішує позицію з шашкової рубрики газети "Сільські новини"

Фаворитом чемпіонату був наймолодший учасник ветеранських перегонів – майстер спорту Сергій Боголій з Кривого Рогу. Він впевнено провів початок змагань та остаточно вирватись у лідери зміг лише після п’ятого туру. Турнірну дистанцію він пройшов без поразок і набрав 11 очок.

Лідери чемпіонату змагаються в останньому турі

Без поразок виступив і кандидат у майстри спорту Сергій Капаций з Синельниково. В його активі 10 очок. Третє місце посів кандидат у майстри Іван Скирда з Юр'ївського району.

Найстарший учасник В'ячеслав Могильний

За результатами чемпіонату право представляти Дніпропетровську область на особисто-командному чемпіонаті України пам'яті М.Бака отримали Сергій Боголій, Сергій Капаций і єдина жінка Олена Калашникова.

Підсумкова турнірна таблиця