13 липня 2019 року відбулося святкування 247-річчя смт Петриківка Дніпропетровської області. У програмі свята, яка проводилася протягом цілого дня, крім безлічі цікавих заходів були і два спортивних – турнір з шашок серед молоді до 10 років і сеанс одночасної гри з майстром спорту України і тренером петриківських дітлахів Ольгою Губарєвою. В обох активну участь взяли кам'янчани.

Ці дві події викликали чималий інтерес у любителів шашкової гри міста Кам'янське – шашкової столиці України. На святі практично в повному складі можна було побачити відомі в шашкових колах сім'ї Губарєвих, Діденко, Кобзевих, Перемитько, Савінських, Шеховцових, а також багатьох спортсменів різної кваліфікації.

Змагання з шашок у Петриківці відбулися вперше за 87 років. Турнір серед юнаків і дівчат не старше 10 років проводився в спеціально обладнаному для шашкових занять класі реконструйованої Петриківського школи з ноу-хау кабінетами – першої в Україні ресурсною кімнатою і медіатекою для дітей з особливими потребами. У дитячому турнірі взяли участь 15 спортсменів з Петриківки та Кам'янського, які грали 8 турів за швейцарською системою. Серед юнаків переможцем став першорозрядник Тимофій Кобзев (ліцей НІТ), друге місце зайняв учень НВК Ор-Авнер Павло Кушнір. Обидва спортсмени представляли Кам'янське. Пробився до призової трійки і представник Петриківки – ним став Владислав Дубовик. У дівчаток вся призова трійка з Кам'янського. Перших два місця вибороли ліцеїстки НІТ Софія Перемитько і Марія Діденко. Замкнула трійку призерів учениця СЗШ №40 Марія Ступка. Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами Петриківською районною організацією ВФСТ «Колос» АПК України (керівник – Ю.В.Пастух).

Увечері відбувся другий спортивний захід – сеанс одночасної гри в шашки-64 з майстром спорту України, чемпіонкою Європи і призером чемпіонатів світу, тренером петриківських дітлахів Ольгою Губарєвою. На центральній площі Петриківки місцеві жителі з цікавістю стежили за ходом сеансу, який проводився на 10 дошках. У десятку найсильніших крім петриківців пробилися і два кам'янчанина – Добриня Савінський і Тимофій Кобзев. Після наполегливої годинної боротьби був підведений підсумок – Ользі Губарєвій вдалося виграти в 8-ми партіях, ще в двох були зафіксовані нічиї. Майстру спорту не програли Д.Савінський і І.Пастух.

Після закінчення сеансу депутат Петриківського районного ради, учасник сеансу одночасної гри, один з найсильніших шашкістів смт Петриківка Б.Могільний вручив Ользі Губарєвій велику тарілку з петриківським розписом і вдячністю за розвиток шашкового спорту на території Петриківки.

У перерві між дитячим турніром і початком сеансу, кам'янчани відвідали ярмарок та побували на фестивалі вуличної їжі.