Особисті змагання відбувалися з 14 по 20 липня 2019 року у готелі «Турист» міста Полтава. Протягом 7 ігрових днів фіналістів чемпіонату України серед чоловіків та жінок з міжнародних шашок визначати 30 спортсменів з 5-ти регіонів України: Івано-Франківської, Полтавської, Харківської, Херсонської областей та міста Київ.

У змаганнях серед чоловіків кожен гравець грав 9 турів за швейцарською системою. Кращого результату вдалося домогтися майстру спорту Максиму Дорогану з Харкова, який завершив зібрався на вершину турнірної таблиці одноосібно. В його активі 14 здобутий очок з 18 можливих. Другим фінішував ще один харків’янин майстер спорту Олексій Халін. 69-річний гравець прокрокував усю турнірну дистанцію без поразок, набравши 13 очок. Хто мав бути третім у турнірі чоловіків визначав додатковий критерій. Особисту зустріч у майстра спорту Леоніда Ципеса (Харків) вдалося виграти кандидату у майстри спорту Леоніду Бернікову з Херсону. У підсумку Берніков – третій, а 78-річний Ципес – четвертий.

Продовжує дивувати свою стабільною граю юна Дарина Лобанова з Харкова. Нещодавно 13-річна кандидатка у майстри спорту завоювала Кубок України з шашок-100, який відбувався у Кам’янському, і ось новий успіх. Програвши особисту зустріч своїй основній конкурентці в боротьбі за перемогу – майстру спорту Ользі Рейніш (Київ), Лобанова все ж таки стала першою і в жіночих півфінальних перегонах. Рейніш – друга. Третє прохідне місце у фінал виборола херсонська спортсменка – кандидат у майстри спорту Дарина Скороход.