З 25 по 29 вересня 2019 року у МДЮСШ №6 міста Вінниці (вул. Театральна, 24) відбувся 7-й всеукраїнський дитячий турнір з шашок-100 «Вінницькі фонтани». У змаганнях взяли участь 35 юнаків та дівчат з 5-ти регіонів України: Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської і Полтавської областей та міста Київ.

Змаганнявелися у двох турнірах – серед молоді 2003 року народження та молодше, у яких спортивний розряд був не нижче 1-го і серед молоді 2006 року народження і молодше з 2-м або 3-м розрядом. Система проведення була швейцарська. Грали спортсмени 7 турів. Кожному учаснику на партію відводилося 80 хвилин з додаванням 1 хвилини за зроблений хід. Номінацій, в яких визначалися переможці, було вдосталь. Майже кожний учасник поїхав з Вінниці не тільки з приємними спогадами, але й з медаллю, кубком, дипломом і призами від спонсорів.

Вперше кращі з кращих могли заробити грошові призи, чим скористалися вінничани Михайло Батунін, Лев Леонтьєв, Павло Жолоб, а також Петро Цихановський з Калинівки, Костянтин Дутчак з Івано-Франківська і Лев Поліщук з Києва.

Серед хлопців до 11 років рівних не було Івану Сурову з Кам'янського. Його 7-х очок вистачило, щоб зайняти перше місце. Другим фінішував самий юний учасник шашкових перегонів – киянин Лев Порецький. Господар турніру Владислав Боднар був третім.

Запекло за нагороди боролися юнаки до 13 років. Одразу двоє гравців – Павло Жолоб і Лев Поліщук з Києва були відзначені бронзовими нагородами. «Срібло» виборов Костянтин Дутчак. Переможцем став Лев Леонтьєв.

Не менш цікавим був розподіл місць і у змаганнях найдоросліших юнаків до 16 років. «Бронзу» до Кам'янського повіз Артем Зєбзєєв. Другим до фінішу прийшов Петро Цихановський. Абсолютним переможцем цієї категорії й усього турніру став кандидат у майстри спорту Михайло Батунін.

Єдина дівчина – Анна Безе з Калинівки, – яка боролася у турнірі А, була нагороджена золотою медаллю.

В турнірі Б підсумки підводилися серед юнаків та дівчат 3-х вікових категорій. Залік серед самих юних очолив Назар Чорній. Його відзначили золотою медаллю й іншими нагородами. «Срібло» виборов Андрій Данченко. Бронзові медалі вручили Денису Батрукову і Тимофію Сичу. Перша трійка спортсменів представляла Вінницю, Тимофій – Кам'янське.

Перегони дівчат у цій категорії учасників виграла Вероніка Дубок з Вінниці. Одразу за нею розташувалися киянка Ілона Полетуча і вінничанка Мар'яна Курбатова.

Домінували господарі і в категорії до 10 років. У юнаків перші два місця були за представниками Вінничини – Владиславом Сінько і Захаром Тимчуком. Перший став переможцем, другий – срібним призером. Замкнув призову трійку полтавчанин Роман Плюхін.

Різниця лише у очко визначила переможця серед дівчат до 13 років. Сестри Петровські з Вінничини розташувалися на непарних місцях. Софія стала переможицею, а Соломія – бронзовою призеркою. «Срібло» разом із Іриною Ботушан поїхало у Кам'янське.

Схожа ситуація була і у юнаків до 13 років з тою лише різницею, що увесь п'єдестал опанували представники Полтави. Кращий результат вдалося продемонструвати Максиму Іщенко. Срібним призером став Микита Щербань. Андрій Лебедь був третім.