Нагадаємо, що завтра, 7 листопада, в Дніпрі стартує фінальна частина чемпіонату країни. В змаганнях серед чоловіків і жінок візьмуть участь 22 провідних спортсмени України, які відібралися до головних змагань року.

У список 12-ти фіналістів чоловічого турніру ввійшли:

  1. Гребенкін Валерій (гр., 2639, Одеса)
  2. Антонович Владислав (гр., 2636, Дніпро)
  3. Івашко Євген (мс, рейтинг – 2693, Дніпро)
  4. Шепель Фелікс (мс, 2656, Дніпро)
  5. Звонарьов Геннадій (мс, 2641, Запоріжжя)
  6. Обелець Максим (мс, 2606, Харків)
  7. Іванов Кирило (мс, 2578, Кам’янське)
  8. Панченко Анатолій (мс, 2560, Дніпро)
  9. Ципес Леонід (мс, 2522, Харків)
  10. Шнейдер Олександр (мс, 2500, Кам’янське)
  11. Патлань Олег (км, 2447, Кривий Ріг)

У разі, якщо до складу фіналістів не зможе долучитися Панченков Богдан (мс, 2574, Запоріжжя) його місце обійме Овсепян Григор (мс, 2453, Дніпро).

Склад 10-ти жінок-фіналістів:

  1. Коротка Олена (гр., 2620, Кам’янське)
  2. Макаренкова Юлія (гр., 2601, Харків)
  3. Максимова Альона (гр., 2379, Херсон)
  4. Рейніш Ольга (мс, 2450, Київ)
  5. Олексієнко Лідія (мс, 2393, Харків)
  6. Прокопюк Вікторія (мс, 2389, Київ)
  7. Лобанова Дарина (км, 2371, Харків)
  8. Вовк Альона (км, 2289, Кам’янське)
  9. Кунавкіна Катерина (км, 2266, Харків)

У разі, якщо до складу фіналістів не зможе долучитися Єлизавета Бєляєва (км, 2177, Харків) її місце обійме Ірина Пудікова (1, 2099, Дніпро).

Програма проведення змагань

  • 7 листопада 2019 року – день приїзду
  • 14:00 – мандатна комісія;
  • 15:00 – церемонія відкриття змагань;
  • 16:00 – початок першого туру змагань з класичної гри;
  • 8-14 листопада 2019 року – змагання з класичної гри;
  • 14 листопада 2019 року
  • 15:00 – церемонія закриття змагань з класичної гри та нагородження; від'їзд учасників.
  • 15 листопада 2019 року – день приїзду
  • 14:00 – мандатна комісія;
  • 15:00 – церемонія відкриття змагань;
  • 16:00 – початок першого туру змагань з швидкої гри;
  • 16 листопада 2019 року – змагання з швидкої гри;
  • 17 листопада 2019 року – змагання з блискавичної гри;
  • 15:00 – церемонія закриття змагань з швидкої та блискавичної ігор та нагородження; від'їзд учасників.