057-d64-memorial-skavronskogo-kamianske Змагання всеукраїнського рівня, пам'яті відомого в Кам'янському гравця і тренера Миколи Родіоновича Скавронського проводилися в жовтні в шашковому клубі, який розташовується в центрі міста (вул. Спортивна, 19). У турнірі взяли участь 12 рейтингових шашкістів, 8-м з яких – з рівнем гросмейстера або майстра спорту. Головним суддею змагань був призначений національний арбітр Володимир Лисиченко.

Багато учасників в своїй кар'єрі неодноразово приміряли медалі чемпіонатів світу, Європи як серед молоді, так і у дорослих турнірах. Це чемпіони світу Олена Коротка (серед жінок) і Кирило Іванов (серед людей з обмеженими можливостями), новоспечені молодіжні чемпіони Європи та світу цього року Ольга Губарєва і Олександр Шнейдер, переможці різних всеукраїнських і міжнародних змагань Олександр Коробський і Артем Верьовкін, які повернулися у великий спорт після тривалої паузи, чемпіони України Олександр Крупій (серед УБД) та Альона Губарєва (серед молоді).

Настільки високий і представницький рівень майстрів давав шанс чотирьом кандидатам у майстри спорту виконати норму майстра спорту України з шашок. Гідний опір іменитим шашкістам з Кам'янського чинили їх земляки, не менш амбітні і відомі тренери, які виховали не одну плеяду відомих спортсменів, Ігор Губарєв і Дмитро Савінський, а також гравці екстра-класу Андрій Блоха (в цьому році є медалістом молодіжного чемпіонату світу) і Тетяна Потоцька, яка має майстерський рейтинг в рейтинг-листі України.

Ось такий іменитий склад протягом п'яти днів боровся за медалі і грошові призи, які надав головний ідейний натхненник меморіалу Дмитро Савінський за підтримки благодійного фонду «Доброта та допомога».

Переможець, по суті, визначався серед спортсменів, які пройшли всю 8-турову турнірну дистанцію без поразок. Стабільніше виступили Кирило Іванов та Ігор Губарєв, які прийшли до фінішу з однаковим очковим багажем – в їх активі по 12 очок. Додаткові показники були на користь Іванова, який і став переможцем традиційного всеукраїнського турніру. Губарєв – другий. Пробився в число призерів і Олександр Крупій, який розмістився на третій позиції. Крім медалей і грамот в турнірі також був передбачений призовий фонд, який між собою розділили п'ятеро спортсменів.

Що стосується виконання норми майстра спорту, то тільки Ігорю Губарєву вдалося виконати норматив. Хоча аж до останнього дня змагань підвищитися в класі мали шанси відразу троє кандидатів.