В змаганнях серед чоловіків і жінок, які розпочалися 15 листопада 2019 року, беруть участь 36 спортсменів (27 чоловіків і 9 жінок) з 7-ми регіонів України: Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Харківської, Одеської областей та міста Києва. В турнірах і серед чоловіків, і серед жінок буде зіграно по 9 турів. В перший ігровий день спортсмени провели по три мікроматчі.

В чоловічих перегонах, які проводяться за швейцарською системою, одноосібним лідером є майстер спорту Геннадій Звонарьов із Запоріжжя, який набрав максимум очок – 6. В активі ще трьох гравців – майстрів спорту Дениса Шкатули (Вінниця), Володимира Слюсаренко (Харків) і Богдана Панченкова (Запоріжжя) – по 5 очок. Велика група шашкістів набрала по 4 очки.


В змаганнях серед жінок за коловою системою гравцями зіграно різну кількість зустрічей. Пропустивши перший тур із-за непарної кількості учасниць, в двох наступних свої зустрічі виграла гросмейстер Олена Коротка (Кам’янське). По 4 очки, але після трьох мікроматчів, в своєму активі мають кандидати у майстри спорту Дарина Лобанова (Харків) і Альона Вовк (Кам’яньске).


Вся боротьба ще попереду. Завтра, 16 листопада, змагання з швидкої гри будуть завершені.