Завершальний етап кубку світу відбувся в актовому залі гуртожитку №11 «Львівської Політехніки» з 20 по 22 грудня 2019 року у Львові. В турнірі, який проводився за швейцарською системою в 7 турів і контролем часу 45 хвилин з додаванням кожному учаснику 15 секунд за зроблений хід, взяли участь 22 спортсмени з України та Молдови.

На своїй сторінці у FaceBook голова Львівської обласної Федерації шашок Іван Ільницький написав: «В перший день, п’ятницю, після офіційного відкриття, на якому привітав учасників начальник КП «Львівський обласний інваспорт» Володимир Любіжанін та представник Ротарі клуб «Львів-Леополіс», Володимир Дурнєв.

В перший день було зіграно 2 тури, у суботу – 3 тури і на завершення – неділю 2 тури. Турнір проходив у цікавій безкомпромісній боротьбі, з емоційним напруженням та драматизмом. Перемогу в турнірі святкував майстер спорту України (МСУ), призер чемпіонатів світу та Європи Олександр Гонгальський з Житомира, який другий рік поспіль тріумфує у місті Лева. Другу сходинку у турнірі, набравши 10 очок посів знаний Львівський майстер Володимир Возничка, що грав поза конкурсом. 10 очок набрав діючий чемпіон світу серед тотально незрячих шашкістів Іван Фідик і в підсумку став 2-м у етапі кубка у Львові і також «срібло» загалом кубка світу IDCD. З 10 очками фінішував вихованець шашкової школи з м. Кам’янське – Іван Суров, який виступав поза конкурсом, показав зрілу гру і дав бій іменитим спортсменам. «Бронзу» в етапі кубка здобув МСУ, тернополянин Пантелеймон Яблонський, який набрав 9 очок. Поступився йому львів’янин, 1 розрядник в шашки та заслужений майстер спорту з шахів, Вадим Бондарець, теж 9 очок. П’ятим фінішував Тарас Воловець з Львівської області, м. Кам’янка-Бузька – 9 очок. 6 місце у екс-чемпіона Європи Леоніда Іткіна з м. Рівне. Володимир Бестюк – 7 очок (7 місце), Костя Асєєв та Василь Таранюк з Дніпра набрали по 6 очок (відповідно 8-9 місце). Представник з Молдови Степан Волков фінішував 10-м.

Серед жінок перемогу здобула Галина Никитюк (тренер – Л.Іткін) з м. Рівне, яка набрала 7 очок. «Срібло» у молдаванки Діани Дорошенко (6 очок), яка до речі стала переможцем загального заліку за сумою 4-х етапів кубка світу IDCD. «Бронза» також дісталась нашій гості з Молдови Ользі Савченко, яка набрала 6 очок. 4-те місце за Мар’яною Хримко з м. Тернопіль. 5-те місце посіла Тетяна Волицька з Черкас, яка подарувала усім учасникам чудовий музичний дарунок – авторську пісню та чудовий настрій. Людмила Меснікович та Катерина Матковська замкнули турнірну таблицю.

Турнір проведено при сприянні Львівської обласної Федерації шашок, за фінансової підтримки Ротарі клуб «Львів-Леополіс», сприяння КП «Львівський обласний інваспорт» , допомозі Національного університету «Львівська політехніка» і підтримці Львівської Загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №1 І-Ііі Ст. Імені Б.-І.Антонича. Вдячність і слова ПОДЯКИ ВАМ!!!»