29 грудня 2019 року в ЗОШ №40 міста Кам'янське відбулося урочисте вшанування спортсменів, які в сезоні, що минає відзначилися гарними результатами на міжнародному, всеукраїнському та регіональному рівнях. Грамоти та медалі провідним шашкістам міста вручив начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк.

Для юних кам'янчан сезон 2019 року відбувся на дуже високому рівні. Багато спортсменів протягом року були відзначені не тільки нагородами за зайняті місця в змаганнях з шашок, а й удостоєні нагрудними знаками і почесними грамотами від мера Кам’янського і міської ради міста.

Сольні скрипки на міжнародній арені грали гросмейстери Олена Коротка і Ольга Губарєва, які за вагомі результати в чемпіонатах світу і Європи серед дорослих були нагороджені нагрудними знаками «За заслуги перед містом» III ступеня.

У своїх вікових категоріях відзначилася і молодь. Майстру спорту Вірі Попрузі за вагомі результати в шашках, пауерліфтингу та армліфтингу міський голова Кам'янського Андрій Білоусов вручив нагрудний знак «Відзнака міського голови». Чемпіони світу Данііл Агарков і Олександр Шнейдер були відзначені мерськими «Подяками». Значний результат першорозрядника Івана Сурова, якого він досяг на європейській арені, був відзначений «Подячним листом».

Звичайно ж, варто згадати міжнародний успіх кандидатів у майстри спорту Андрія Блохи і Анни Зозулі, першорозрядників Анастасії Губарєвої і Андрія Махоніна, які також були присутні на урочистій церемонії. У цьому сезоні кожен з них неодноразово піднімався на подіум чемпіонатів світу. Їм були вручені дипломи за підписом керівників міського управління молоді та спорту і дитячо-юнацьких спортивних шкіл Кам'янського.

Не забули організатори, а ними в цей день були представники федерації шашок міста (голова – Ігор Губарєв), про переможців і призерів чемпіонатів України та міста серед дорослих і молоді. Едуард Коряк вручив нагороди майстру спорту Олександру Коробському, кандидатам у майстри спорту Артему Зєбзєєву і Софії Купатенко, розрядникам Іллі Демченко, Добрині і Зоряні Савінським, Єві Бабій, Антону Єзельському, Мілі Гомілко, Матвію Зябрєву, Мирославі Бердник та багатьом іншим.

Звичайно ж, відзначили і провідних тренерів-викладачів відділення шашок місцевих ДЮСШ №2 і №3 Дмитра Савінського, Олену Коротку, Альону та Ігоря Губарєва. Їх вихованці в 2019 році зуміли завоювати на молодіжному рівні 94 медалі чемпіонатів країни, 12 медалей чемпіонатів Європи і 24 медалі чемпіонатів світу.

Двоє спортсменів – Ольга Губарєва та її наставник Ігор Губарєв підвищилися у класі. Завдяки вдалому виступі на чемпіонаті Європи серед жінок Ольга Губарєва наказом Міністерства молоді і спорту удостоєна звання майстер спорту України міжнародного класу (у шашках – гросмейстер). Ігор Губарєв виконав норматив майстра спорту на меморіальному турнірі з шашок-64 пам'яті майстра спорту і тренера Миколи Родіоновича Скавронського.

Суддівський корпус України поповнився двома національними арбітрами з Кам’янського. Класифікаційні умови для цього виконали Дмитро Савінський і Віталій Попруга.

Ще однією вагомою подією у шашковому житті міста було видання навчального посібника «Практичний курс занять з шашкового спорту» шашковими тренерами Ігорем Губарєвим і Дмитром Савінським. Книга призначена для студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, а також спортсменів-розрядників у дитячо-юнацьких спортивних школах.

Кам’янському є ким пишатися!