Змагання пройшли 17-19 лютого 2020 года в приміщенні ДЮСШ №9 за адресою вул. Орловська, 30. В рамках чемпіонату проведено було два турніри – серед юнаків та дівчат до 10 років і молоді до 26 років. Несподіване значне похолодання, можливо, внесло свої корективи, та все ж чемпіонат був доволі масовим. Всього в ньому взяло участь 30 юних та молодих любителів шашок (24 юнака і 6 дівчат), а обидва турніри проходили за швейцарською системою сім турів.

Переможцем «молодшого» турніру впевнено став Олексій Чередник. Він не залишив жодного шансу своїм суперникам і набрав максимально можливу кількість очок – 14. Програвши в першому турі Череднику особисту зустріч, на другому місці з 12 очками Марія Острецова, яка напередодні турніру повернулась з двома срібними медалями чемпіонату України зі стокліткових шашок. Таким чином, вона стала кращою серед дівчат. Друге місце в останньому турі зумів вибороти Данило Козирєв, який переміг Андрія Огіра і завдяки чому випередив його на одне очко в підсумку набравши 9 залікових балів.

Більш гостра і запекла турнірна боротьба точилася в змаганні старшої вікової групи. Це, дивлячись на склад учасників, не було несподівано, адже в цьому турнірі приймали участь лише першорозрядники.

По 10 очок набрали одразу три спортсмена. Додатковий коефіцієнт гіршим виявився у Богдана Доліна, йому присуджене третє місце. А от Максиму Медичу при рівному коефіцієнтові з Даніїлом Прохоренком вийти переможцем чемпіонату допомогла перемога в особистій зустрічі над ним.

Крім трьох переможців в турнірі серед молоді призи отримали ще три учасника. Як кращий юніор до 19 років Антон Шолудько, як кращий кадет до 16 років Дмитро Сапін і як кращий молодший кадет Святослав Байєр. В змаганнях вікової групи до 10 років призами нагороджені кращі три юнака та три дівчини.

Дніпровська міська федерація шашок висловлює щиру подяку колективам компаній MikoGroup і FinU за надання цінних подарунків переможцям чемпіонату.

Підсумкове становище переможців і призерів

«Молодь» (1994 р.н. і молодші). Юнаки

1. Медич Максим – 10 очок з 14
2. Прохоренко Даніїл – 10
3. Долін Богдан – 10
5. Шолудько Антон – 7
5. Байєр Святослав – 7
7. Сапін Дмитро – 6

«Юні надії» (2010 р.н. і молодші). Юнаки

  1. Чередник Олексій – 14 очок з 14
  2. Козирєв Данило – 9
  3. Огір Андрій – 8

«Юні надії» (2010 р.н. і молодші). Дівчата

  1. Острецова Марія – 12 очок з 14
  2. Бабаєва Кіфаят – 7
  3. Купрієнко Катерина – 6