22 лютого 2020 року в м. Дніпро, в приміщенні ДЮСШ №9 за адресою: вул. Орловська, 30 відбулися міські змагання «Диво-шашки» серед команд закладів загальної середньої освіти.

За швейцарською системою змагалось десять команд. Боротьба за перемогу в турнірі розгорнулась між двома закладами – СШ №74 і СЗШ №67. Особисту зустріч в третьому турі виграла школа №67. Була здобута перемога в наступній зустрічі і здавалося, що ця команда вийде переможцем турніру. Це було б досить несподівано, адже вона грала в неповному складі. Але втративши спочатку очки в п’ятому турі, зігравши в нічию з СЗШ №85 і сенсаційно програвши СЗШ №129 в шостому турі, команда поступилася лідерством. Своїм шансом сповна скористалася спеціалізована школа №74, яка перемогла в наступних матчах і набравши 12 очок одноосібно посіла перше місце.

Визначити інших призерів допоміг додатковий коефіцієнт. По 10 очок набрали СЗШ №85 та СЗШ №67. Кількість «малих» очок виявилась у них рівною, а коефіцієнт Солкофа кращим у школи №85.

Цікаво зазначити, що всі переможці з точністю повторили свої минулорічні результати.

Змагання були відбірковими до аналогічного турніру обласного рівня, який відбудеться на початку травня.

Дніпровська міська федерація висловлює щиру подяку Голофієвській Тетяні Миколаївні за надання подарункових сертифікатів на відвідування льодового катку Мост-Айс, які отримали всі учасники команд-переможців.

Підсумкове становище переможців і призерів

 1. СШ №74 (тренер Прокопенко М.І.) – 12 з 14 очок
 2. Долін Богдан,1 розряд
  Козирєв Данило, 3 розряд
  Ейвазов Кенан, 3 розряд
  Бабаєва Кіфаят, 3 розряд

 3. СЗШ №85 (тренер Панченко А.А.) – 10
 4. Чередник Олексій,2 розряд
  Лєбєдєв Даніл, 3 розряд
  Чепенко Андрій, б/р
  Купрієнко Катерина, 3 розряд

 5. СЗШ №67 (тренер Дудник М.Д.) – 10 очок
 6. -
  Білик Михайло, 2 розряд
  Романов Олег, 2 розряд
  Зморович Альона, 3 розряд