Президія ФШУ продовжує роботу з підготовки нової редакції Шашкового кодексу України та Правил гри. Запрошуємо спортсменів, суддів та тренерів з достатнім рівнем шашкової кваліфікації взяти активну участь у обговоренні змін і правок до документу.

Тих, хто бажає взяти відповідальність за підготовку окремих напрямків (шашки-100, шашки-64 рос. та браз. версії, чекерс, композиція, гра за листуванням, змагання серед спортсменів з особливими потребами та ін.), просимо надіслати відповідну заявку до 20.04.2020 на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., що вказана нище.

Правки та пропозиції приймаються до 30 квітня 2020 року.

Оновлена версія Шашкового кодексу України 2020: гугл-диск (оновлюється), pdf-версія

Щоб запропонувати власні зміни, скористайтеся спеціальною формою. Також можна вести обговорення у соціальних мережах: FaceBook, Telegram, Viber.

Попередні редакції Шашкового кодексу: 2000 рік, 2012 рік

За довідками звертатися до Віце-президента Федерації шашок України, міжнародного арбітра Андрія Миколайовича Щербатюка. Контактні данні - e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +38(067) 444-57-59.