Сьогодні, 7 липня 2020 року, свій ювілей святкує відомий в країні та за її межами тренер України, спортсмен і арбітр з шашок Іван Данилович Кузьминський. Колеги по шашковому цеху вітають Вас з 70-річчям.

007-kuzmynskyi

Прийміть сердечні вітання з нагоди ювілею! Бажаємо постійного розвитку і прагнення вдосконалити себе та оточуючих. Успіху, радості й гордості за результати своєї праці. Нехай у Вашому житті все буде так, як Ви плануєте!

У Ваш 70-й ювілей колеги по шашковому цеху від щирого серця бажають Вам людської теплоти, що буде зігрівати Вас так само, як Ви зігріли не одну душу! Нехай новий рік життя стане наступним ковтком натхнення, що стане продовженням розпочатого творчого та особистісного шляхів! Зичимо впевненості у майбутньому, нехай щирість дитячих сердець наповнює Вас день у день морем життєрадості та наснаги, а щастя буде головним супутником на многії літа!

Міцного здоров'я й довголіття Вам, Іван Данилович. Нових досягнень і успіхів. І, звичайно ж, благословення господнього!

Довідка

Кузьминський Іван Данилович (м. Полтава, народився 7 липня 1950 року) – український тренер, спортсмен (1 розряд), арбітр (1 категорія). Виховав багато талановитої молоді.