12 травня в адміністративній будівлі Центрального парку культури та відпочинку Кам’янського був відкритий соціально-культурний центр «Єдність», який був створений на волонтерських ініциативах. Він являє собою майданчик, що об'єднує людей самих різних інтересів і вікових груп. В СКЦ «Єдність» відкриті три кімнати: молодіжний хаб, шашково-шахова кімната, кімната дозвілля і підтримки людей старшого віку. Організатор та ідейний натхненник центру – Ірина Кучер.

Те, чого так чекали любителі інтелектуальних ігор, нарешті здійснилося. В центрі міста з’явилося місце, де тепер буть хто може зіграти у шашки і шахи. Старожили вже встигли оцінити нововведення. Подейкують, що шахово-шашковий клуб вперше за 20 років відновив свою діяльність, а молодь тепер не просто так ходить по парку, а займається самоосвітою.

До уваги батьків – тепер у вас з’явилася нагода навчати своїх дітей двом найпопулярнішим інтелектуальним іграм. На базі центру працюють два тренери найвищого рівня. Дмитро Олександрович Савінський і Олена Вікторівна Коротка – діючі тренери-гравці. Встигли підготувати багато чемпіонів та призерів молодіжних чемпіонатів України, а також гравців високого рівня. Гросмейстер Олена Коротка – чемпіонка світу і Європи. Дмитро Савінський за свою тренерську кар’єру виховав майстрів спорту, чемпіонів та призерів світу і Європи.

– Шашково-шаховий клуб було відкрито при пітримці волонтера Дмитра Савінського, – говорить Ірина Кучер. – При підтримці міського голови Андрія Білоусова вже грається перший турнир Кубок мера.

На святі побував і сам мер Кам'янського Андрій Леонідович Білоусов. Він наголосив, що наша команда одна з найсильніших.

– В нас досить сильна федерація шашок, яку очолює Ігор Володимирович Губарєв. – Знаю, що в нас є і чемпіони світу, і чемпіони Європи. Я розумію, що це складна гра, яка розвиває вміння, стратегію. Дякую вам за те, що так намагаєтесь, добре граєте, наше місто прославляєте в усьому світі. Успіхів вам і зі святом!

Відеосюжет про відкриття клубу

Світлини