Особисті змагання відбулися з 11 по 15 жовтня у м. Херсон за адресою: ДЮСШ з шахів і шашок Херсонської міської ради, вул. Соборна, 18. Юнаки та дівчата виборювали медалі чемпіонату Херсонської області у категоріях «молодь», «юніори», «кадети», «молодші кадети» та «юні надії».

Спочатку 24 спортсмени визначили чемпіонів регіону у блискавичній програмі змагань. Володарями перших місць у різних вікових категоріях стали Леонід Берніков, Ксенія Яремчук, Дарина Скороход, Вячеслав Варнавський, Аліна Зелінська, Артем Філенко, Анастасія Гусєва, Владислав Мороз і Анастасія Дрозд.

Підсумкова турнірна таблиця. Категорії «молодь», «юніори», «кадети». Блискавична гра

Підсумкова турнірна таблиця. Категорії «молодші кадети». Блискавична гра

Підсумкова турнірна таблиця. Категорії «юні надії». Блискавична гра

Наступного дня шашкісти протистояли один одному у швидкій грі. В цих змаганнях змінився лише один чемпіон, 2009 року народження. У юнаків перше місце виборов Т.Кузьменко.

Підсумкова турнірна таблиця. Категорії «молодь», «юніори», «кадети». Швидка гра

Підсумкова турнірна таблиця. Категорії «молодші кадети». Швидка гра

Підсумкова турнірна таблиця. Категорії «юні надії». Швидка гра

Напруженішою за всі була класична програма, куди додалося ще 4 спортсмена. Головний арбітр чемпіонату Херсонської області Ірина Куколева провела чемпіонат з 13 по 15 жовтня. Підключення до боротьби за перемогу кандидатів у майстри спорту Кирила Полєвщикова і Юрія Чернуцького дещо пожвавило гру у змаганнях серед молоді, юніорів та кадетів. В цих категоріях чемпіонами стали Л.Берніков, К.Полєвщиков, К.Яремчук, В.Варнавський і А.Зелінська. Серед шашкістів 2006-2008 року народження переможцем серед хлопців став абсолютний чемпіон усіх трьох програм обласних змагань – Артем Філенко. Залік дівчат же очолила Яніна Марцінковська. Серед самих юних (2009 р.н. і молодше) тріумф святкували тіж гравці, що і у блискавичній грі – В.Мороз і А.Дрозд.

Підсумкова турнірна таблиця. Категорії «молодь», «юніори», «кадети». Класична гра