Нагадаємо, змагання відбувалися у Дніпрі з 16 по 18 листопада 2018 року. Своїми враженнями тренер киян поділився на своїй сторінці у FaceBook.

«З'їздили у Дніпро на Першість України швидкі і бліц. Важкий турнір для дітей, склад дуже сильний, карткове жеребкування, жорсткий контроль. Все по-дорослому. Звичайно, це досвід і тренування, але ефективність таких поїздок для спортсмена 10-12 років викликає питання. Справа в тому, що партії не записуються і не запам'ятовуються, розібрати їх не можливо, помилки виправити не виходить. Що у дітей залишається в голові після цього турніру – залишається тільки гадати.

Я в таких турнірах записую картковий дебют і вдається відновити більшість партій. Аналіз показує дуже багато помилок в швидкі шашки та особливо в бліці, де на партію дається 3 хвилини. Програвали всі, і майстри, і гросмейстери. У бліц турнірі в мене з 9 перших партій виявилося виграно 7 і програна одна. Тобто, якби всі другі партії завершилися внічию, то набрав би +6. А в реальності вийшло тільки +3. Я навіть не уявляю, скільки разів «перевертається» партія у першорозрядників протягом поєдинку. Переворот – це коли виграш то в однієї, то в іншої сторони. Деякі партії дівчаток перевертаються 5-6 разів (!).

В цілому нас трохи пом'яли, але ми повернулися цілі і неушкоджені. Дітям поїздка сподобалася, хоча, звичайно, всі трохи втомилися».

Джерело: Коваленко Віктор