У Херсоні з 22 по 29 листопада проходила фінальна частина чемпіонату України з шашок-100 серед чоловіків та жінок в класичній програмі. У змаганнях взяли участь 20 найсильніших спортсменів з 9 регіонів країни: Вінницької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Запорізької, Одеської, Полтавської, Харківської і Херсонської областей, а також міста Києва.

ВСЕ ПРО ТУРНІР

У жінок, незважаючи на високий рівень суперників, звання чемпіонки України за тур до фінішу достроково завоювала гросмейстер України Вікторія Мотрічко з Одеси. На другому місці досвідчений гросмейстер Ольга Балтажи, яка представляла Івано-Франківськ. Третьою фінішувала майстер спорту Ірина Чебукіна з Харкова.

У чоловіків чемпіоном країни після 13-річної перерви став гросмейстер Ігор Кірзнер із Запоріжжя. Несподіваний лідер змагань київський майстер спорту Сергій Компанець, який кілька турів на фінішній прямій утримував першу позицію, за додатковими показниками зайняв друге місце. Бронзову медаль в останньому турі вирвав майстер спорту Василь Пікіняр. За кращим доппоказателям вінничанин зумів випередити двох конкурентів в боротьбі за призові місця.

Особисті змагання чемпіонату України продовжили ще два види програми, які триватимуть до 2 грудня 2018 року. Спостерігати за грою провідних українських майстрів шашок країни прихильники цього виду спорту мають можливість в місцевій ДЮСШ з шахів та шашок Херсонської міської ради. Дорослі спортсмени окремо змагаються за медалі і звання чемпіонів України серед чоловіків та жінок. Види програми – швидка і блискавична гри.