Особисто-командний чемпіонат Дніпропетровської області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл регіону проводився в шахово-шашковому клубі ім. Уріха з 23 по 25 листопада 2018 року. Даний турнір був переформатований два роки тому. На сьогоднішній день проводяться особисті змагання серед школярів з підбиттям командного результату серед спортивних організацій.

Всього в чемпіонаті взяло участь 42 представника (29 юнаків і 13 дівчат) чотирьох ДЮСШ Дніпра і Кам'янського. Турніри серед хлопців і дівчат проводилися за швейцарською системою. Всього учасники змагань зіграли 7 турів. Однакова кількість турів обумовлена підведенням командного заліку, який визначався за сумою набраних очок трьома кращими учасниками серед юнаків та однією дівчиною.

Дуже сильний склад підібрався у хлопців. Явними фаворитами були двоє переможців міжнародних чемпіонатів – майстри спорту Данііл Агарков (чемпіон світу серед молоді з бразильських шашок, тренер – Дмитро Савінський) і Олександр Шнейдер (чемпіон Європи серед молоді з шашок-64, тренер – Ігор Губарєв). Фінішували вони з однаковою кількістю набраних очок і нічийним результатом між собою. Довелося вдатися до підрахунку додаткових критеріїв. Тільки після відкидання другого найгіршого результату на перше місце вийшов Д.Агарков. О.Шнейер – другий. Третього представника ДЮСШ №2 КМР також довелося визначався за додатковими критеріями. І Андрій Блоха (призер чемпіонату світу серед молоді з шашок-100, тренер – І.Губарев), і Ілля Демченко (призер молодіжного чемпіонату України, тренер – Д.Савінський) набрали по 10 очок. Кращий коефіцієнт був на користь А.Блохи, який став бронзовим призером в особистому заліку і замкнув призову трійку командного переможця серед споршкол.

На жаль, по ряду причин не вдалося зібрати найсильніших склад серед дівчат. В цьому турнірі явним фаворитом була майстер спорту Віра Попруга (чемпіонка світу серед молоді з бразильських шашок, тренер – Д.Савінський). Вона продемонструвала стовідсотковий результат і легко зайняла перше місце в особистому заліку. Справжня боротьба розгорнулася за два інших призових місця. Відразу три юних спортсменки набрали по 10 очок. Знову довелося вдаватися до неприємної для когось процедури підрахунку додаткових показників. У підсумку місця розподілилися так. Призер молодіжних чемпіонатів України Марина Гомілко (тренер – Д.Савінський) з Кам'янського була другою, а призер обласних змагань Марія Острецова з Дніпра – встрибнула на останню «бронзову» сходинку п'єдесталу.

48 очок допомогли ДЮСШ №2 (м. Кам'янське) беззаперечно виграти забіг серед спорорганізацій. Найвищий результат забезпечили Д.Агарков, О.Шнейдер, А.Блоха, В.Попруга. Троє спортсменів є майстрами спорту. Різниця між другим і третім місцем склала всього 5 очок. Краще вдалося виступити молодим дніпрянам з ДЮСШ №9 (35 очок): А.Шолудько, С.Байер, М.Медич, М.Острецова.

Вони обійшли ще одну Кам'янську спортивну школу – ДЮСШ №3 (тренер – Альона Губарєва). Кістяк команди сформували М.Козін, М.Потайчук, М.Камсков, С.Потайчук.