Змагання проводилися з 15 по 16 грудня 2018 року в приміщенні СШ №2 ім.Ю.М.Лавошника. До Бурині з'їхалися команди з міста Конотоп, Сум, Шостки, Недригайлова, Тростянця та Кролевця. Всього в змаганнях, які відбулися за швейцарською системою у 9 турів, взяли участь 20 шашкістів, серед яких 6 кандидатів в майстри спорту.

Про це повідомляє на своїй сторінці у FaceBook Ярослав Романчук. За результатами змагань перше місце та головний приз-кубок дістався команді з Шостки у складі Зимовця Владислава, Тімофєєва Дмитра та Шкребень Лідії. Друге місце посіла команда сумчан, яку представляли Марченко Віталій, Редько Григорій, Гончаренко Наталія. Ну а третіми стала збірна м. Кролевец, в якій грали Ліфер Іван, Ворона Петро та Диль Валентина.

Наймолодшим учасником змагань стала Гончаренко Наталія з Сум, а найстаршим – Овсянко Іван з Бурині.

Призери змагань були нагороджені медалями, грамотами та грошовими винагородами, а переможець – кубком. Нагороджував команди секретар Буринської міської ради Володимир Писаний. Слід зазначити що в м. Буринь, та навіть за останні 20 років в Сумській області, змагання такого масштабу відбулися вперше і це завдяки його організаторам.

Турнір відбувся за сприяння та підтримки Буринського міського голови Віктора Ладухи та голови Сумської обласної Федерації шашок Романа Осадчого.