Захід відбувся 23 грудня у соціально-культурному центрі «Єдність». Дорослих і юних спортсменів, тренерів, батьків і журналістів дипломами, грамотами та подарунками відзначали представники народних депутатів України, депутати обласної та міської рад. Мер міста своєю відзнакою нагородив тренера ДЮСШ №2 Дмитра Савінського.

Основною метою конференції було обрання нового голови міської шашкової федерації Кам’яньского. Спочатку присутні делегати і гості заслухали вражаючі цифри статистики нагород дорослих і юних шашкістів міста за попередній період каденції голови Ігоря Губарєва, а після церемонії нагородження його знову було переобрано на новий 5-річний термін.

Якщо ж говорити про нагороджених, то в цих рядах було безліч чемпіонів і призерів чемпіонатів світу, Європи та України. Так начальник відділу молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань міськради Анатолій Івашина за дорученням мера Кам'янського Андрія Білоусова вручив тренеру ДЮСШ №2 Дмитру Савінському нагрудний знак «Відзнака міського голови».

Світлана Волошина, помічник народного депутата Олександра Дубініна, привітала чемпіона континенту Олександра Шнейдера і чемпіона світу Данііла Агаркова, вручивши їм подарунки та пам'ятні дипломи.

Від імені депутата Дніпропетровської обласної ради Олени Плахотник її помічник Наталія Лисак нагородила 5-х спортсменів грамотами та грошовими призами. За значні спортивні досягнення та популяризацію шашкового спорту були відзначені кандидати в майстри спорту Ольга Губарєва (в цьому році в її активі три медалі молодіжного чемпіонату Європи і ряд дорослих досягнень – вона є володарем Кубку України з шашок-100 і срібним призером чемпіонату країни з шашок-64), Анастасія Лашкова (неодноразова чемпіонка України серед молоді) та Альона Вовк (молодіжна чемпіонка і призер чемпіонатів країни), а також першорозрядники Андрій Блоха (бронзовий призер чемпіонату світу серед молоді 2016 року) і Софія Купатенко (в 2018 році вперше стала чемпіонкою України з шашок-64 серед молоді).

Свої подарунки і грамоти також вручили добрі помічники і меценати шашок – депутати міськради Сергій Миршавка і Сергій Ворожко. Своїми подарунками та пам'ятними грамотами вони нагородили журналістів та юних спортсменів.

У 2018 році додатковий імпульс інтелектуальному руху в Кам'янському додало створення шашково-шахового клубу на базі соціально-культурного центру «Єдність». Директор центру Ірина Кучер також привітала присутніх і вручила подарунки з грамотами.

Завдяки злагодженій роботі керівництва СКЦ «Єдність» і федерації шашок міста, а також тренерів центру Дмитра Савінського та Олени Короткої в наступному році в Кам'янське вдалося повернути змагання високого рівня. Найближчим часом на базі центру пройдуть обласні змагання, молодіжний чемпіонат країни і другий за силою турнір серед дорослих – Кубок України.

Не забули і про інвалідів, а також батьків спортсменів. Їх привітали керівники дитачо-юнацьких шкіл, центрів «Інваспорту» і «Спорт для всіх».

Звичайно ж, федерація шашок також не забула про своїх друзів. Голова Ігор Губарєв вручив їм пам'ятні грамоти.

Всім же зареєстрованим делегатам були вручені календарі від центру культури і мистецтв «Златоуст» і соціально-культурного центру «Єдність».

Після переобрання Ігоря Губарєва на пост голови міської федерації шашок, делегати конференції сформували новий склад президії з 11 чоловік і визначили п'ятьох делегатів, які представлять міську федерацію на обласній звітно-виборній конференції.

Світлини