Про це повідомив директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко під час церемонії нагородження кращих спортсменів року.

 

– Наступного року ми вперше запроваджуємо стипендії для 20-ти спортсменів олімпійських видів спорту та 10-ти не олімпійських. Також, будемо продовжувати номінацію «Кращий спортсмен місяця» і маємо надію, що все це буде добрим стимулом, аби спортсмени різних видів спорту залишались в нашому місті, зростали і досягали кращих результатів», – сказав В.Матешко.

Величина стипендій кращих спортсменів за підсумками 2018 року за його словами становитимуть від 250 до 1300 грн. Кошти для цього передбачені в бюджеті-2019. Івано-франківські депутати передбачили загальну суму близько 100 тис. гривень.

У 2018 році спортсмени Івано-Франківська здобули понад 100 медалей на всеукраїнських змаганнях та 23 медалі – на європейських та світових першостях з різних видів спорту. У шашках в цьому році відзначилися Росана Гринишин-Крук, яка у травні виборола «золото» та два «срібла» на молодіжному чемпіонаті Європи з шашок-64, та Єлизавета Дружук, яка у червні стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з бразильських шашок серед молоді.