Змагання відбулися 3 січня 2019 року у шашково-шаховому клубі соціально-культурного центру «Єдність». У чемпіонаті міста взяли участь 18 спортсменів (9 хлопчиків і 9 дівчаток) у віці до 10 років. Кожен юний шашкіст зіграв по 8 партій за швейцарською системою.

Світлини

Перед стартом турніру фаворитами вважалися першорозрядники Іван Суров, Андрій Махонін та Марина Гомілко. Кожен з цих молодих спортсменів свій високий рівень гри, як для такого віку, вже неодноразово підтверджував на молодіжних чемпіонатах країни – всі троє є або переможцями, або призерами чемпіонатів України. За підсумками змагань краще за всіх вдалося зіграти І.Сурову (тр. А.Губарєва). Він продемонстрував максимально можливий результат, здобувши у 8-ми зустрічах 8 перемог! В результаті, Ваня став і абсолютним переможцем турніру, і чемпіоном міста серед хлопчиків.

Іван Суров

Синхронно до фінішу прийшли А.Махонін (тр. О.Коротка) і М.Гомілко (тр. Д.Савінський) – обидва спортсмена набрали по 13 очок. Так як залік серед юнаків та дівчат вівся окремо, то в цьому випадку для визначення призових місць додаткові критерії не були важливими. Андрій став другим серед хлопців, а Марина – чемпіонкою міста серед дівчаток.

Марина Гомілко

Третього медаліста у хлопчиків довелося визначати за додатковими критеріями, тому що і Артем Дубохвост (тр. А.Губарєва), і Тимофій Кобзєв (тр. І.Губарєв) набрали по 10 очок. Більше поталанило Артему – він замкнув чоловічу трійку.

Зліва направо: Андрій Махонін, Іван Суров, Артем Дубохвост

Для визначення срібного призера у дівчат цілком вистачило турнірній дистанції. Для цього дуже юній і перспективній Мілі Гомілко вистачило 9 набраних очок. Гострою видалася боротьба за третє місце. Відразу три учасниці – Світлана Потайчук (тр. А.Губарєва), Зоряна Савінська (тр. Д.Савінський) і Софія Перемитько (тр. І.Губарєв) завершили чемпіонат з 8-ма очками. У таких ситуаціях арбітри вдаються до підрахунку додаткових критеріїв, що і було зроблено головним суддею змагань Дмитром Савінським. В підсумку, «бронза» – у С.Потайчук.

Зліва направо: Світлана Потайчук, Марина Гомілко, Міла Гомілко

Вже завтра юних кам’янських спортсменів чекає наступний чемпіонат міста. 4 січня у СЗШ №40 відбудуться змагання серед 13-річних шашкістів і молодше. Початок – о 10.00.

Підсумкове положення

Хлопці

  1. Суров Іван (1 розряд, тренер – А.Губарєва) – 16 очок з 16
  2. Махонін Андрій (1 розряд, тренер – О.Коротка) – 13
  3. Дубохвост Артем (2 розряд, тренер – А.Губарєва) – 10

Дівчата

  1. Гомілко Марина (1 розряд, тренер – Д.Савінський) – 13 очок з 16
  2. Гомілко Міла (2 розряд, тренер – Д.Савінський) – 9
  3. Потайчук Світлана (2 розряд, тренер – А.Губарєва) – 8

Підсумкова таблиця