Нагородження найкращих спортсменів та тренерів за підсумками 2018 року відбулося 18 грудня у Вінницькі міській раді. Всього грамоти та грошові премії отримали 77 осіб, які протягом минулого року здобували перемоги або були призерами Всеукраїнських та міжнародних змагань. Також були запрошені та нагороджені заслужені тренери України.

Щороку міська рада відзначає досягнення вінничан почесним грамотами та преміями. Спочатку голова комітету по фізичній культурі та спорту ВМР Сергій Краєвський виступив із вітальним словом перед спортивною елітою Вінниці та області. Також привітати спортсменів прийшли Павло Хникін, голова Вінницького обласного відділення Національного олімпійського комітету України, та Сергій Капуста, віце-президент федерації боксу Вінницької області.

Секретар міськради Павло Яблонський подякував спортсменам за перемоги та здобутки, нагадав про досягнення та плани Вінниці щодо підтримки спортивної галузі. Після цього організатори перейшли до вручення нагородження.

За підсумками другого півріччя грамоти та грошові премії у розмірі 1000 гривень отримали 23 переможця та призера міжнародних змагань, а по 500 гривень – 27 спортсменів, які стали переможцями та призерами Всеукраїнських змагань. Також ще 23 спортсмени та тренери отримали почесні грамоти, подарунки та премії у розмірі 2 тисячі гривень. Серед нагороджених був і тренер з шашок та діючи спортсмен Дмитро Мариненко, який, нагадаємо, був першим на чемпіонаті світу з шашок-64 серед людей з обмеженими можливостями.

Загалом за 2018 рік спортсмени Вінниці посіли:

– 1843 перших та призових місць на Всеукраїнських змаганнях (1723 – перших та призових місця на чемпіонатах та Кубках України, 120 – перших та призових місць на Всеукраїнських турнірах).

– 296 перших та призових місця на міжнародних змаганнях (238 – перших та призових місць на чемпіонатах та Кубках Європи і світу, 58 – перших та призових місць на міжнародних турнірах).

З них спортсмени міських ДЮСШ вибороли:

– 939 перших та призових місць на Всеукраїнських змаганнях (829 – перших та призових місця на чемпіонатах та Кубках України, 110 – перших та призових місць на Всеукраїнських турнірах).

– 163 перших та призових місця на міжнародних змаганнях (133 – перших та призових місця на чемпіонатах та Кубках Європи і світу, 30 – перших та призових місць на Міжнародних турнірах).

Джерело: Вінницький інформаційний портал «Vежа»

Світлини: Ольги Мірошниченко