Змагання, які проводяться в тринадцяте, стартували 10 січня 2019 року в приміщенні Турківського НВК. Турнір триватиме до 14 січня.

Як пише на своїй сторінці FaceBook Богдан Москаль «у змаганнях беруть участь – 24 команди (72 учасники віком з 7 до 13 років) з Києва, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Житомирської, Закарпатської, Херсонської, Миколаївської, Волинської областей та гості з м. Бендери (Молдова), а також в додатковому особистому турнірі – 9 шашкістів (першорозрядники та майстер спорту Вікторія Прокопюк) 2001-2005 р.н. (всі учасники попередніх турнірів).

Вітати учасників під час урочистого відкриття прибули почесні гості: заступник голови Турківської районної державної адміністрації Юрій Лило, віце-президент федерації шашок України, міжнародний арбітр Костянтин Балтажи, віце-президент Федерації шашок України, президент Федерації шашок Львівщини, національний арбітр України Іван Ільницький, віце-президент Федерації шашок Львівщини, національний арбітр України Богдан Москаль, завідувач сектору молоді і спорту райдержадміністрації Василь Поточний, заслужений працівник культури України, директор районного народного дому Петро Косачевич.

З різдвяними вітаннями та колядками для учасників виступили вихованці Турківського Будинку дитячо-юнацької творчості (директор Софія Багай) та колектив Турківського районного дому «Бойківські переспіви». Організаторами турніру крім відділу освіти, сектору молоді та спорту Турківської РДА та Турківської ДЮСШ «Юність» є Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримують турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар) і благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич) та ряд місцевих підприємців.

Турнір триватиме до 14 січня. Для учасників змагань буде організовано змістовний відпочинок. Вони зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с. Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, кататись на лижах і санках, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на Старий Новий Рік».