Про це у групі «Сумська обласна федерація шашок» соціальної мережі Facebook розповів її голова Роман Осадчий.

Протягом року були проведені наступні регіональні змагання з шашок-64: чемпіонати Сумської області серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат, шашкова композиція; з блискавичної гри; кубок Сумської області серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат.

Шашкісти А.Архіпов з Тростянця і А.Самбур з Шостки взяли участь у молодіжному чемпіонаті України з шашок-64, який відбувся у місті Жовква Львівської області. Учасниками Кубку України з шашок-64 (відбувся у місті Дніпро) стали Н.Настасєнко, В.Корольов (обидва – Суми) та Г.Пилипенко (Недригайлів).

Були проведені TYR Кубка Чемпіонів «Національного спортивного корпусу у Сумській області» з шашок-64 у містах: Суми, Тростянець, Шостка, Кролевець, Недригайлів, Ромни, а також кубок ім. В.Б.Ладухи у м. Буринь (командний залік).

– Сприяли проведенню змагань з шашок серед людей з інвалідністю, – пише Роман Осадчий. – Робота з такими людьми як Олександр Грінка завжди не тільки приносить задоволення, а й надихає на подальші кроки вперед.

За сприяння Сумської ОФШ з грудня 2018 року почав функціонувати шашковий гурток у місті Суми. Заняття проводяться безкоштовно.

Змагання відбувалися за сприяння управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації та СОФШ. Також президент регіональної федерації дякує за допомогу Є.Гонтовенко, І.Тряпкіну, В.Ладусі, В.Писаному, А.Шевельовій, Я.Романчуку.

– Хочеться вірити, що такий вид спорту, як шашки в місті Суми буде на високому рівні. Долучайтеся! Попереду нові вершини!, – підсумував Роман Осадчий.