Змагання пройшли 2-3 лютого в приміщенні ДЮСШ №9 за адресою вул. Орловська, 30. Виходячи з кваліфікації і віку, учасники були розділені на два турніри. Переможці та призери визначалися з окремим підсумком серед юнаків та дівчат у двох вікових категоріях – до 26 років і до 13 років. Обидва чемпіоната вийшли досить масовими. Всього в них взяло участь 36 шашкістів (29 юнаків і 7 дівчат), які за швейцарською системою грали вісім турів.

Переможцями серед менш досвідчених спортсменів до 13 років стали Олег Романов і Поліна Купрієнко. Цікавим є той факт, що єдиної поразки чемпіону Дніпра серед хлопців завдала чемпіонка міста серед дівчат. Варто правда сказати, що Олег весь турнір грав дуже впевнено, ставши за тур до кінця недосяжним. У його активі 14 очок з 16 можливих. Друге місце серед юнаків з 11-ма очками посів Соломон Кривий. Третій – Михайло Білик. У дівчат слідом за Поліною Купрієнко, яка набрала 11 очок, розмістилися Олена Зморович і Катерина Купрієнко. Срібний і бронзовий призери набрали відповідно 11 і 8 очок.

Серед спортсменів-розрядників «ніздря в ніздрю» йшли Назар Потась і Олексій Прокуда. Синхронність їх результатів зберігалася аж до 6-го туру, коли Назар у свого суперника виграв, а Олексій зіграв внічию. Але в заключному турі їх показники знову вирівнялися. Довелося головному судді змагань Анатолію Панченко рахувати додаткові коефіцієнти. Кращими вони виявилися у Н.Потася, який і став чемпіоном Дніпра з шашок-64. О.Прокуда – другий. Подібна ситуація спостерігалася і в боротьбі за бронзові нагороди. До фінішу і Святослав Байєр, і Богдан Долін прийшли з однаковими показниками. Але тут вже перевагу Святославу дала перемога в особистій зустрічі, яку він, до речі, здобув в останньому турі. Дівчат в цій солідній компанії виявилося всього дві. Вони і визначили свої нагороди. Чемпіонкою міста Дніпро з 7-ма очками стала Марія Острецова. Юліана Снєгур – друга.

Переможці молодшого турніру отримали від міської федерації не тільки медалі і дипломи, а й корисні солодкі подарунки – по значному пакету мандаринів кожному. Сувенірами були нагороджені і переможці серед молоді.

Турнірні таблиці: U26, U13