Після тривалої перерви в шашковому житті міста, змагання пройшли в період з 12 по 20 січня 2019 року в філії шахово-шашкового клубу КЗ «Спорт для всіх». На старт вийшло 12 спортсменів, серед яких четверо біли кандидатами у майстри спорту. Статус відкритого чемпіонату надав кандидат в майстри Василь Таранюк, який проживає в Апостолівському районі.

Переможцем став кандидат в майстри спорту Денис Хвостов. Він набрав 20 очок при двох нічиїх. На другому місці з відставанням в одне очко від переможця фінішував кмс Олег Бакунов. Третім виявився гість Василь Таранюк. Хоч йому і вдалося завдати поразки в особистій зустрічі срібному призеру, але, в свою чергу, відстав від нього на одне очко.

Особливо варто відзначити Дениса Хвостова, який сприяв проведенню турніру на високому рівні заснувавши призовий фонд. Грошові призи отримали перші чотири учасники і кращий юніор. Також важливим фактором є участь в чемпіонаті юних шашкістів, які до того ж змогли підвищити свою кваліфікацію виконавши спортивні розряди. Так Владислав Шпигарєв виконав номрматив першого розряду, а Олександр Сайгаченко – другого.

По завершені турніру фахівець КЗ «Спорт для всіх» Ірина Лунгу, подякувала всім за участь у фіналі. Переможці ж отримали медалі, грамоти та грошові призи. Денису Хвостову вручили кубок. Приз «за волю до перемоги» присудили Владиславу Шпигарєву.