В змаганнях, які відбулися у турецькій Антальї з 7 по 14 березня 2019 року, взяли участь п’ятеро українських шашкістів. Золоту медаль Україні приніс харків’янин Юрій Анікєєв, який переміг у загальному заліку.

turkey Про турнір

На черговому етапі кубку світу нашу Україну представили чоловіки – міжнародний гросмейстер Юрій Анікєєв (Харків), майстри спорту Юрій Бобков (Запоріжжя) і Олександр Гонгальський (Житомир), та жінки – міжнародні гросмейстери Юлія Макаренкова (Харків) і Вікторія Мотрічко (Одеса).

Дуже вдалим виявився виступ  Юрія Анікєєва. У боротьбі з 35-ма суперниками він посів перше переможне місце. Набравши 12 очок з 18 можливих, український спортсмен зумів за додатковими показниками випередити росіянина Алєксандра Георгієва. Юрій Бобков на фініші двічі поспіль поступився – в нього 17 місце. Дуже хотів і потрапив на ці шашкові перегони Олександр Гонгальський. Поступившись лише у стартовій грі чемпіонці світу серед жінок Наталії Садовській з Польщі, наш спортсмен в наступних 8-ми зустрічах зіграв внічию.

turkey Підсумкова таблиця DraughtsUA | FMJD

Юлія Макаренкова продемонструвала кращий український результат серед жінок. В 9-ти матчах харків’янка набрала 9 очок і посіла 7-му сходинку турнірної таблиці. На пункт менше у одеситки Вікторії Мотрічко. Вона потрапила до 10-ки найкращих жінок турніру.