Анталья30 квітня відбулася завершальна програма чемпіонату - класична гра. Завдякі наполегливості і вдачі до скарбнички збірної України було покладено 2 срібні і 5 бронзових нагород.

Найгострішою була боротьба у дорослих дівчат, які виборювали медалі у змішаній категорії G27-G20-G17. Тут честь України відстоювали відразу п'ять спортсменок - майстри спорту Ольга Губарєва (G27, Кам'янське), Вікторія Прокопюк (G20, Київ), Анастасія Глушко (G20, Харків), Віра Попруга (G17, Кам'янське) і кандидат у майстри спорту Дарина Лобанова (G17, Харків).

Перед останнім туром вже було відомо, що медалі завоювали А.Глушко (тренер - І.Чебукіна) і В.Прокопюк (тренер - В.Плясецький). Невідомою була лише їх якість. Мали шанси на нагороди і Д.Лобанова (тренер - І.Чебукіна) з В.Попругою (тренер - Д.Савінський). Обидвом спортсменкам в останній зустрічі потрібна була лише перемога, причому Дарині вона гарантувала завойовану медаль. У підсумку перемогти вдалося Вікторії і Дарині, що принесло українкам срібну та бронзову медалі відповідно. Поразок зазнали Анастасія і Віра. Вони посіли відповідно 3-тє і 6-те місця у підсумковому заліку. В кроці від медалі зупинилася О.Губарєва. Вона - 4-та.

Всі свої завдання напередодні останнього туру виконав і О.Шнейдер (тренер - І.Губарєв). В боротьбі за "золото" в останній зустрічі Сашко був зобов'язаний вигравати у несильного опонента і сподіватися на невдачу конкурента. Майстер спорту з Кам'янського виграв, але і конкурент був націлений на золоту медаль. У підсумку у Олександра Шнейдера - срібна медаль.

Бійцівські якості українців - кандидата у майстри спорту Никіти Гераськіна (Київ, тренери - В.Коваленко і Ю.Тимофеєв) і першорозрядниці Росанни Гринишин-Крук (м. Івано-Франківськ, тренер - О.Коротка) оцінила доля. Перемоги над принциповими суперниками у своїх вікових категоріях B14 і G14 принесли молодим спортсменам бронзові нагороди.

"Зачіпився" за "бронзу" і першорозрядник Тимур Золотар (Харків). Вихованець Ірини Чебукіної у категорії B11 поділив друге-третє місця. Суворий коефіцієнт був більш поблажлевим до суперника українця. У підсумку Тимур - третій.

Всього у класичній програмі українська молодь виборола 7 медалей: 2 - срібні й 5 - бронзових.