Відповідно до календарного плану змагань на поточний рік в м. Дніпро, в приміщенні шахово-шашкового клубу ім. Уріха завершився черговий чемпіонат області з шашок-64 серед чоловіків та жінок.

У чемпіонаті взяли участь 19 чоловіків і 8 жінок з восьми регіонів області. Турніри проводилися окремо – серед чоловіків за швейцарською системою, а серед жінок за коловою системою 7 турів. Учасники грали мікроматчі із застосуванням таблиць початкових позицій і ходів. Контроль часу на партію – 40 хвилин з додаванням 15 секунд за зроблений хід кожному учаснику.

Як серед жінок так і серед чоловіків боротьба за перше місце проходила між двома учасниками. З кожним туром, перемагаючи своїх суперників, а між собою зігравши внічию, нога в ногу йшли майстри спорту Кирило Іванов і Анатолій Панченко, та гросмейстер Олена Коротка і майстер спорту Ольга Губарєва. І якщо у чоловіків чемпіонство на користь Іванова вирішив коефіцієнт, то серед жінок з огляду на рівності всіх додаткових показників необхідно було провести додатковий бліц-матч, який виграла О.Коротка.

Чемпіонат був відбірковим змаганням до кубку України з шашок-64, який перенесений і відбудеться у вересні.