Змагання серед чоловіків і жінок відбулися з 5 по 7 квітня 2019 року у приміщенні МДЮСШ №6 м. Вінниця за адресою: вул. Театральна, 24. Контроль часу – 20 хвилин кожному учаснику з додаванням 10 секунд за кожний зроблений хід.

5 квітня 2019 року на базі ОНЗ «Романівська гімназія» відбулися районні змагання з шашок, які йдуть у залік спартакіади 2018-2019 н.р.

Змагання серед чоловіків і жінок відбулися з 30 по 31 березня 2019 року у приміщенні МДЮСШ №6 м. Вінниця за адресою: вул. Театральна, 24. У програмі додатково відбулися блискавичні турніри з турецьких та фрізських шашок (31.03.2019). Система проведення – по 10 кращих спортсменів у кожному турнірі від міст та районів області за круговою системою. Контроль часу: 12’+7” (чекерс), 7’+5” (турецькі), 5’+3” (фрізські).

Щорічний шашковий турнір відбувся 28 березня на базі КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» Житомирської області. Участь у змаганнях взяли 7 команд закладів освіти громади та Романівського району.

В цікавій і безкомпромісній боротьбі (лише три поєдинки не виявили перевагу одного із суперників) переможцем став Володимир Іваніщук з 9Б класу з результатом 5 очок, по чотири з половиною очок набрали Віктор Верес з 9Б і Віталій Кислий з 8Б. За додатковими критеріями друге місце дісталося Віктору Вересу.

30 березня 2019 року у Нікопольському шахово-шашковому клубі відбувся перший турнір, присвячений пам'яті великого і невтомного любителя шашковій гри кандидата у майстри спорту Віктора Михайловича Журавльова.

В змаганнях, які відбулися у турецькій Антальї з 7 по 14 березня 2019 року, взяли участь п’ятеро українських шашкістів. Золоту медаль Україні приніс харків’янин Юрій Анікєєв, який переміг у загальному заліку.

Після тривалої перерви в шашковому житті міста, змагання пройшли в період з 12 по 20 січня 2019 року в філії шахово-шашкового клубу КЗ «Спорт для всіх». На старт вийшло 12 спортсменів, серед яких четверо біли кандидатами у майстри спорту. Статус відкритого чемпіонату надав кандидат в майстри Василь Таранюк, який проживає в Апостолівському районі.

Змагання пройшли 6 березня 2019 року в ЗОШ №40. В турнірі взяли участь 22 шашкіста, семеро з яких – дівчата.

Урочисте зібрання, яке присвячене Міжнародному жіночому дню, відбулося 6 березня 2019 року у театрі імені Лесі Українки. Зі святом весни і краси прекрасних кам’янчанок привітав міський голова Андрій Білоусов. До привітань мера також приєднався перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.