Змагання за трьома програмами – класичної, швидкої та блискавичної – відбувалися з 15 по 22 червня 2019 року в місті Ріміні (Італія). Серед 16 спортсменів, які прибули до Італії з 7 країн (Вірменії, Казахстану, Латвії, Литви, Мальти, Росії), були і 4-ро українців.

Особисті змагання відбулися з 22 по 23 червня 2019 року у місті Львів. Участь в них взяли 57 спортсменів різних вікових категорій з 16-ти міст України – Дніпро, Дрогобич, Жовква, Івано-Франківськ, Іршава, Кам’янське, Лопатин, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Стрий, Тернопіль, Турка і Яворів і 4-х закордонних міст.

Змагання, у яких взяло участь 19 спортсменів з 7 регіонів області, відбулося 22 червня у ДЮСШ №9 міста Кривий Ріг. Даний чемпіонат за кількісним складом видався найкращим за останні 3 роки, а по представництву і зовсім за всю історію існування турніру з 2010 року.

У змаганнях, які відбулися 15 червня 2019 року, взяли участь спортсмени 2006 року народження і молодше.

7 червня 2019 року в дитячому-оздоровчому комплексі «Лісова казка» ПАТ «Дніпровський меткомбінат», який розташований у селі Могильов Царичанського району Дніпропетровської області, відбувся сеанс одночасної гри чемпіонки світу з шашок Віри Попруги. 15-річний майстер спорту грала з 33-у юними відпочивальниками дитячої оздоровниці. По закінченню сеансу кращі були нагороджені призами від профспілки «Металургів», яка підтримує молоду спортсменку.

Як повідомляє Оксана Шимець на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук виступи представників індивідуальних видів спорту Львівщини можна оцінити на відмінно.

Змагання з класичної гри будуть відбуватися до 16 червня 2019 року. У півфінальних змаганнях беруть участь 71 шашкіст (53 чоловіка та 18 жінок) з 10-ти регіонів України: Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Херсонської областей та міста Київ.

З 8 по 9 червня 2019 року в місті Дніпро відбувся кубок Дніпропетровської області з шашок-64 серед чоловіків і жінок. Черговий регіональний турнір Дніпровщини було проведено згідно календарного плану поточного року.

Змагання відбуваються з 9 по 15 червня 2019 року за адресою: Zotavovna, Kvetnici 10, Praha 4. Україну на цих змаганнях представляє першорозрядник Іван Суров з Кам'янського (Дніпропетровська область).

6 червня 2019 року для вихованців закладу відпочинку з денним перебуванням «Веселкова країна», який працює на базі СЗШ №40, за сприяння шашкової федерації міста Кам’янське (Дніпропетровська область) було проведено майстер-клас з шашок.