RAPID (ШВИДКА ГРА)
м. Ізмір (Туреччина). 7 травня 2017 року.
Чоловіки. Дорослі

Place Title Name Fed. Local R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Total
gold16x16 GMI Ivanov Artem UKR 2367 16w/2 10b/1 9b/2 5w/1 3b/1 7w/1 14b/2 2b/1 15w/2 13
silver16x16 GMI Getmanski Alexander RUS 2399 6b/2 7w/1 8w/1 4b/1 5b/1 9w/1 10b/1 1w/1 14b/2 11
bronze16x16 GMI Georgiev Alexander RUS 2435 15w/2 8b/1 7b/1 6w/1 1w/1 11b/2 4w/1 5b/1 10w/1 11
4 GMI Shvartsman Alexander RUS 2474 12b/2 9w/1 5b/1 2w/1 11b/1 10w/1 3b/1 8w/1 7w/2 11
5 GMI Valneris Guntis LAT 2385 17w/2 18b/2 4w/1 1b/1 2w/1 8b/1 7b/1 3w/1 9b/1 11
6   Shkatula Denis UKR 2229 2w/0 13b/2 18w/2 3b/1 7w/0 14w/0 19b/2 17b/2 +2.0 11
7 GMI Amrillaev Murodullo RUS 2369 19b/2 2b/1 3w/1 8w/1 6b/2 1b/1 5w/1 9w/1 4b/0 10
8 GMI Shaibakov Ainur RUS 2369 13w/2 3w/1 2b/1 7b/1 10w/1 5w/1 9b/1 4b/1 12w/1 10
9 GMI Anikeev Yuriy UKR 2381 14b/2 4b/1 1w/0 12b/1 17w/2 2b/1 8w/1 7b/1 5w/1 10
10 GMI Chizhov Alexey RUS 2523 11w/1 1w/1 17b/1 16w/2 8b/1 4b/1 2w/1 14w/1 3b/1 10
11 MI Kolesov Gawril RUS 2364 10b/1 12w/0 15b/2 17w/2 4w/1 3w/0 13b/0 +2.0 16w/2 10
12 MI Trofimov Ivan RUS 2306 4w/0 11b/2 16b/1 9w/1 14b/0 18w/1 +2.0 13w/2 8b/1 10
13 MF Tian Chengcheng CHN 2029 8b/0 6w/0 14b/1 18w/2 +2.0 16b/1 11w/2 12b/0 19w/2 10
14 MF Tatarenko Anatoli RUS 2176 9w/0 15b/1 13w/1 19b/2 12w/2 6b/2 1w/0 10b/1 2w/0 9
15 MF Bobkov Juri UKR 2243 3b/0 14w/1 11w/0 +2.0 16b/0 19b/2 17w/2 18w/2 1b/0 9
16   Damen Andy NED 1964 1b/0 +2.0 12w/1 10b/0 15w/2 13w/1 18b/0 19w/2 11b/0 8
17 MF Kosobudzki Lukasz POL 2178 5b/0 19w/2 10w/1 11b/0 9b/0 +2.0 15b/0 6w/0 18b/2 7
18   Ivanchuk Vassily UKR 1891 +2.0 5w/0 6b/0 13b/0 19w/2 12b/1 16w/2 15b/0 17w/0 7
19   Lokotar Priit EST 1974 7w/0 17b/0 +2.0 14w/0 18b/0 15w/0 6w/0 16b/0 13b/0 2

RAPID (ШВИДКА ГРА)
м. Ізмір (Туреччина). 7 травня 2017 року.
Жінки. Дорослі

Place Title Name Fed. Local R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Total
gold16x16 GMIF Tansykkuzhina Tamara RUS 2237 8b/2 12w/2 10b/0 5w/2 4w/1 3b/0 6w/2 2b/2 7w/2 13
silver16x16 GMIF Baltazhy Olga UKR 2146 11b/1 17w/2 4w/1 3b/2 9w/2 7b/1 10b/2 1w/0 8w/2 13
bronze16x16 GMIF Idrisova Aygul RUS 2251 6w/2 5b/1 7b/1 2w/0 11b/2 1w/2 4w/1 8b/1 9w/2 12
4 GMIF Nogovitsyna Matrena RUS 2358 9b/2 7w/1 2b/1 10w/2 1b/1 8w/1 3b/1 5w/1 12b/2 12
5 MIF Fedorovich Darja BLR 2124 18w/2 3w/1 13b/1 1b/0 6w/1 9b/1 11w/2 4b/1 16w/2 11
6 MFF Kychkina Ayanika RUS 2097 3b/0 16w/2 15w/1 8b/1 5b/1 13w/2 1b/0 10w/2 14b/2 11
7 GMIF Fedorovich Olga BLR 2175 16b/2 4b/1 3w/1 11w/2 10b/2 2w/1 8b/1 9w/0 1b/0 10
8   Parahina Agata RUS 2054 1w/0 18b/2 19w/2 6w/1 13b/2 4b/1 7w/1 3w/1 2b/0 10
9 MFF Aminova Alia RUS 2102 4w/0 14b/1 17b/2 12w/2 2b/0 5w/1 16w/2 7b/2 3b/0 10
10 GMIF Motrichko Viktoriya UKR 2219 14w/2 19b/2 1w/2 4b/0 7w/0 16b/2 2w/0 6b/0 18b/2 10
11 MIF Georgieva Guzel RUS 1965 2w/1 13w/1 12b/2 7b/0 3w/0 15b/2 5b/0 19w/2 +2.0 10
12 MFF Osipova Christina RUS 2105 15b/2 1b/0 11w/0 9b/0 +2.0 18w/2 14w/1 17b/2 4w/0 9
13 GMIF Milshina Elena RUS 2163 17w/1 11b/1 5w/1 15b/2 8w/0 6b/0 +2.0 14w/0 19b/2 9
14 MFF Flisikowska Arleta POL 2053 10b/0 9w/1 16b/0 19w/2 15w/1 +2.0 12b/1 13b/2 6w/0 9
15   Nikolaeva Almira RUS 0 12w/0 +2.0 6b/1 13w/0 14b/1 11w/0 19b/2 18w/2 17b/1 9
16   Kychkina Elena RUS 1970 7w/0 6b/0 14w/2 18b/2 17w/2 10w/0 9b/0 +2.0 5b/0 8
17   Li Jing CHN 1967 13b/1 2b/0 9w/0 +2.0 16b/0 19w/2 18b/2 12w/0 15w/1 8
18   Koca Tuana Lal TUR 1900 5b/0 8w/0 +2.0 16w/0 19b/2 12b/0 17w/0 15b/0 10w/0 4
19   Cetin Perim TUR 0 +2.0 10w/0 8b/0 14b/0 18w/0 17b/0 15w/0 11b/0 13w/0 2